Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire számít nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire számít nálatok, a diploma?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha kiszemelsz magadnak egy lányt, de megtudod, h nincs diplomája, - DE neked van, vagy lesz, - akkor hogy reagálsz?
2013. márc. 25. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem izgat
2013. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy hogy van e neki vagy nincs. Nekem amúgy van.
2013. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha "tudna mihez kezdeni magával", vagyis tudná, hogy mivel foglalkozik, esetleg már foglalkozna is vele.
2013. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem két diplomám van és abszolút nem számít a lány végzettsége. Írni, olvasni azért tudjon, illetve lehessen vele beszélgetni. Szóval azért ne szívja el a fényt a közelemből. De egyébként sokadrangú kérdés nálam.
2013. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem számit semit .Egy diplómás is lehet ronda vagy hüje.
2013. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem zavar. 16 évesen amúgy is kevés embernek van diplomája.

16/F

2013. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, nem vagyok sznob (vagy legalábbis nem ennyire).
2013. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

ez tetszik Te ilyen vagy kedves kérdező, számít Neked a másiknak van, persze fogsz olyannal találkozni, akinek ez a fontos

ismerek én diplomást,nem is egy van neki, még is nehezen boldogul

azért azt ne felejtsd el, ész az élethez kell, amit nem tanítanak Neked, az tanít Téged, N

2013. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem sírnám el magam ha lenne, de ha nincs és amúgy rendes, dolgos, akkor nem zavar.
2013. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ASOT ***** válasza:
nem az számít
2013. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!