Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztünk. Hogy békítsem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk. Hogy békítsem meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akivel körülbelül egy hete megromlott a kapcsolatom, régen nagyon jóban voltunk tökre megértettük egymást, sokat nevettünk, azért kezdtünk eltávolodni mert egy csomóan azt hitték hogy járunk és én megijedtem, meg ott volt az is hogy barátnőm egyfolytában féltékenységi jeleneteket rendezett és én úgy gondolom hogy a fiú legjobb barátja is féltékeny volt arra hogy ennyire jóban vagyunk, ez olyan sokként ért engem hogy olyan szinten kezdtem eltávolodni : nem köszöntem neki, nem mentem oda beszélgetni, mikor odajött nem foglalkoztam vele stb... ezt észre is vette és mivel élőben nem adtam rá lehetőséget facebook-on próbált rájönni mivel bántott meg de én nem mertem megmondani neki, nagyon berágott amiért így nem foglalkozom vele, facebook-on törölt az ismerősei közül, élőben meg ha oda próbálok menni beszélgetni otthagy, nagyon megbántam amit tettem szeretném helyre hozni mert hiányzik,mit tegyek? Segítséget kérek!

2013. márc. 25. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot!
2013. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nemhaggya hogy hozzászóljak
2013. márc. 25. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj neki egy levelet, amiben bocsánatot kérsz tőle. Aztán tedd be egy borítékba (semmiképpen se írd rá és a levél re a neved), és tedd a padjára. Biztosan örülni fog neki. Amikor látod, hogy olvassa a leveledet, ülj mellé, öleld meg, és mondd meg neki, hogy Ne haragudj. Ettől biztosan megbocsát. Sok sikert.

18/F

2013. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :)
2013. márc. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!