Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol? Van benne valami?

Figyelt kérdés
A fonokommel nagyon joba vagyunk es dumalatam ma vele es azt mondta nekem hogy o meg soha nem talakozott olyan novel mint en ( pedig mar 40 is elmult). Ezt arra ertette h en mindig kimondom amit gondolok es amit akarok es sokat szoktam vele a szexrol is dumalni es azt mondta nekem hogy o nagyon kivancsi milyen lenne velem mert nagyon hatarozott vagyok. De tenyleg ennyire ritka az ilyen no akicolyan hogy ami a sziven az a szajan?
2013. márc. 25. 20:19
 1/5 ASOT ***** válasza:

Ez csak egy általános szöveg, rengetegen mondjuk ezt pasik "ilyen nőt még nem ismertem te más vagy különleges határozott külön egyéniség stb stb" te meg simán elhiszed :)

De persze lehet h ő komolyan is gondolja..Reméljük h komolyan gondolja...

2013. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem nagyon finoman, nőiesen, viszont penge élesen reagáltad le a "megtisztelő" ajánlatát, ami számodra irányult:DD
2013. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudja hogy nem lehet köztünk semmi ezt megmondtam neki, mert nekem van barátom és soha nem tudnám megcsalni. persze attól függetlenül nagyon vonz engem, de akkor is képtelen lennék rá. ha nem lenne barátom akkor mondjuk más lenne a helyzet :)
2013. márc. 25. 20:48
 4/5 ASOT ***** válasza:

persze h tudja...de attól még reménykedik...csak óvatosan...


mert ha igent mondanál de a végén nemet akkor ott problema lehet...

2013. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak duma, mert az ágy a célja. Ha komolyan gondolná, akkor nem a bugyidon át akarna hozzád közel kerülni ;)
2013. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!