Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol? Ti maradnatok egy ilyen pasival? Tenyelg valami gond van vele?

Figyelt kérdés
Romaniaban lakunk(kozel a hatarhoz) es most vallotta be a baratom, hogy o jopar evig Debrecenben lakott es ott jart egyetemre, de nem fejezte be, sot a szulei kuldtek neki penzt, az anyja azt hitte, hogy mar masodeves, neki pedig meg az elso eve se volt befejezve. Aztan hazajott, es elkezdett itt egy egyetemet, de akkor mar 25 even tul volt. Azota a szuleivel lakik, allasa van ugyan, mert itt befejezte az egyetemet, de se felesege, se komoly kapcsolata. Szuleim szerint valami gond van a sraccal, es nem kellen, hogy vele foglalkozzak, hanem szerintuk keressek magamnak valaki masat.
2012. júl. 28. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerd meg jobban és szívedre hallgas!
2012. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt a válasz! A srác lehet bulizott inkább, vagy túl lazán vette az egyetemet..., nálunk műszaki karon kb. az emberek 80%-a kihullik(ezzel nincs semmi gond, majd kezd mást), de újra talpra állt és megcsinálta! (nemhogy becsülnéd)

Rossz a kapcsolata a szüleivel, akkor meg költözzön el, vagy egy albiba haverokkal, vagy ha úgy érzed veled!


Miuán olyat nem írtál, hogy a srác perverz, összefekszik mindenkivel, aki jön és hogy pszichiátriai eset, ezért semmi kizáró tényezőt nem látok!!!

Én is 24vagyok és még nem volt kapcsolatom, így reményt sem látok arra, hogy 30alatt feleségem legyen, de emelett szerintem normális férfi vagyok! Csak bennetek nőkben megvan az a hülyeség, hogyha egy férfi nem kelt el 30alatt, azzal baj van! Jellemzően ezek a férfiak képviselik a legnagyobb értéket!!!! Dolgozik, nyugis, nem bulizik orrba szájba és legtöbbször jóval éretebb gondolkodásúak, mint a legtöbbkoruk beli!

2012. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igenis bulizik, ritkan, de ha buliba megy, ugy megy haza, hogy olyan reszeg, hogy nem tudja mit csinalt. Hogy komoly-e? Abszolut NEM! Nem azt mondtam, hogy nincs jo kapcsolata a szuleivel, csupan nem mondta el nekik, hogy hogy all az egyetemmel. Amugy pedig szereti a noket, nem mondom, hogy mindegyik csajjal kikezd, de volt neki jonehagy baratnoje es mind par honapos kapcsolat volt.
2012. júl. 28. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kizáró tényezők!

Ha belédszeret, akkor nem lesz baja és nem csal meg! Be szokott nyomni..., és ki nem? Én is, van, hogy ketten vittek haza, de nem vagyok rossz ember! Nem vagyok ettől alkoholista, drogos és munkakerülő, terorista sem!


Amiket leírtál, az a legkisebb gond!!!! Nagyon sok kiscsaj összetehetné a kezét a sok perverz, skalpgyüjtő és munkakerülő és bájgúnár mellet, hogy ennyi baja legyen a barátjával!

2012. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!