Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene nekem?

Figyelt kérdés

Hogy felejtsem a volt legjobb barátnőm??:(( A kibékülés esélytelen..és 9 évig lb-k voltunk..de ő hallni se akar rólam..én nem bírom ezt felfogni..hiányzik és nagyon fáj..főleg amikor azt mondta "amikor ő a te helyedbe lépett" magyarul lecserélt..


szerintetek hogy felejtsem el??

Köszönöm mindenkinek.. :S

18l


2013. márc. 25. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl lehet élni, lesz másik legjobb barátnő. Engem 2x is lecseréltek. Ha felnőtt nő leszel, és párkapcsolatban élsz, családod lesz, annyira már nem is vágysz legjobb barátnőre, csak barátokra akikkel néha leültök közösen egy kis bor, kaja társaságában beszélgetni, intim dolgokat meg úgyis a pároddal fogod megbeszélni.

27N

2013. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mit csináltál? gondolom meg van az oka..
2013. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elöször is nagyon sajnállak,

szerintem kezdj másokkal is barátkozni, biztos lesz (egy idö után) aki majd az ö "helyébe lép"

2013. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

,,mit csináltál? gondolom meg van az oka.."

Szerintem megunta, ennyi. Én legalábbis így jártam.

2013. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom :S... keress új barátnőt. ez a legjobb.
2013. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress másikat, ez már veszett fejsze...
2013. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!