Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az oldalra fésült hajú fiúkról, akinek nagyon erős szálú, dús, és sokáig elektromos töltéssel rendelkező haja van?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak annyit, hogy oldalra fésült hajú fiú, akinek nagyon erős szálú, dús, és sokáig elektromos töltéssel rendelkező haja van
2013. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és bejön nektek az ilyesmi?


tehát a hajam olyan hogyha nem mosnám egy hétig, akkor is el lehetne benne rejteni egy sárgabarackot

2013. márc. 26. 09:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Inkább dús legyen mint kevés/ritka hajú ill. kopasz.

:)

Ne aggódj!

2013. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon dús az sem jó. Ritkíttasd meg fodrásszal. (vannak erre kitalált speciális ollók)
2013. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4! mi a bajod azzal, inkább legyen ilyen, mint ritka

a másik mekkora hajad van sárgabarackot? akkor mi van az elektromos töltéssel, rázol is valakit? N

2013. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát van hogy szikrát keltek ha hozzáérek valamivel, de van hogy a műanyag fésű is szikrát kelt, viszont ha a fésű másik felét fordítom a hajam felé, akkor lebeg a fejem felett :S


hát olyan sűrű hogy nem találom a meg a gyökerét(bár néha én is az vagyok(

2013. márc. 26. 10:24
 7/11 A kérdező kommentje:
nincs nagy hajam csak körülbelül olyan 4cm hosszú, mint egy jó meghízott sárgabarack, átmérője.
2013. márc. 26. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:

# 5

Nem azt mondtam hogy legyen ritka a haja. De ha extrém módon dús az lehet már zavaró is. Nekem is nagyon dús a hajam, és nehéz vele bánni, és a fodrász olyan ollóval szokott belevágni amelyiknek fogazott az éle, és így nem vágja el csak a hajszálak kis %-át, tehát lehet ritkítani a hajat.

2013. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te mondtad!
2013. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!