Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Elektromos borotvát hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elektromos borotvát hol lehet kapni? ( férfiaknak való, ilyen 3 körpengés? , nem tudom h hívják :D ) Kérlek segísetek!

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tesco pl.
2012. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
olya hely, hogy DM? Ott nincs?
2012. jan. 3. 22:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendeljél neten.
2012. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az a lényeg h ne neten, mert a közeljövőben kellene :), de köszönöm aTescot megpróbálom
2012. jan. 3. 22:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Én régebben Euronics-ban vette.
2012. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Saturn, media markt, ilyen helyeken is lehet szerintem. Dm-be megnézheted, de szerintem nem valószínű.
2012. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A körkéses az Phillips. Bárhol meg lehet venni. Ha neten rendeled, akkor is választhatsz személyes átvételt, és akkor bebattyogsz érte. De egy teszkóban is találsz. Euronics, medimarkt, saturn. Ezeken a helyeken tuti kapsz.

De ennyi volt a reklám.

2012. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 3. 22:31
 9/14 Koldus ***** válasza:
Mindenképpen egy műszaki üzletet ajánlanék. DM, rossman meg ilyen drogériákban biztos nem kapsz elektromos borotvát csak hagyományosat. De ha veszel is, mindenképpen márkásat vegyél. Tescoba vannak gagyi márkák is(pl Hausmeister, Looking Goog stb). Minimum valami Philips márkájút ajánlanék. Ez lehet vezetékes, vagy aksis. Attól függ mennyit szánsz rá. Vezetékes van olyan 6-9000FT körül, aksis meg olyan 10-től szinte a csillagos égig.
2012. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Müllerben biztos van, de szerintem más drogériában is. Meg a hiper-supermarketekben is. :)
2012. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!