Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy orosz srác, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy orosz srác, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 19 éves lány vagyok,ő pedig 25 éves.. na már most ő oroszban lakik kint,és van barátnője is :(

Az a baj hogy folyton rá gondolok,egyszer beszéltünk,na és azóta tisztára elviselhetetlen vagyok :( Dilis vagyok,és tőle függők, állandóan szomorú vagyok,lehangolt. Eddig amiben örömömet leltem,mára már teljesen nem érdekel. A szobám tele volt rajzokkal,képekkel amiket én csináltam,most darabokra téptem,mert bekattantam egyszerűen már a hiányától. Furcsán hangzik tudom,de szerettem volna ha a szobám azt az ürességet adja vissza amit érzek...

Tetszik az egész kisugárzása, a természete, a haja, a szája, a szeme, a bőre... de tudom hogy el kell felejtenem. Nagyon fáj hogy nem lehetek vele...

Valami tanács amivel könnyebb lesz elfelejteni?


2013. márc. 26. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok vodka. Ha az nem segít akkor majd ez:

[link]

2013. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi :))))
2013. márc. 26. 10:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Kérlek
2013. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát ez elég reménytelen...majd lesz más ez miatt ne aggódj.:) am az elég fura h 1x beszéltetek és így hiányzik...:D itt valami bem stimmel,keress sürgősen egy pasit!!! :)
2013. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elég régóta tetszett már XXXD és úgy adódott hogy tudtunk kicsit beszélni és hát igen XD kedves volt meg minden XD
2013. márc. 26. 10:04
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ::::D
2013. márc. 26. 10:05
 7/18 anonim ***** válasza:

XD nincs mit XXXDD

XD

2013. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

ha jól látom nélküle is elég hisztis lehettél

keressél élőben egy srácot, mert ebből van hiányod, de nagyon N

2013. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát lehet :D

de mivel makacs is vagyok,így nekem nem kell más srác xD a környezetemben nincs olyan aki tetszene.

2013. márc. 26. 10:21
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
tegyél ki le Lenin képeket a faladra és hívd fel magadhoz,adj neki vodkát,etess vele krumplicukrot
2013. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!