Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan, némelyik nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, némelyik nő nem szégyelli magát?

Figyelt kérdés
Elég megszokott a dolog, mert a párom nagyon jó pasi, de a mai nap betelt a pohár. Amúgy is kicsit feszült voltam, úgyhogy nagyon felhúzott a dolog. A párommal vásárolni voltunk az egyik bevásárlóközpontban, mikor már a pénztárhoz beálltunk és még voltak előttünk is láttam, hogy a pénztáros csaj a szeme sarkából a páromat lesi. Aztán ahogy mi kerültünk sorra én pakoltam vissza a kocsiba, mert szeretek én pakolni, a párom addig állt a kasszánál, és a csaj majdhogynem a nyálát csorgatva mosolyog a páromra, aztán még elkezd ott neki édelegni, hogy milyen rossz idő van, így-úgy késni fog sajnos munka után biztos a busza, meg ilyeneket ott magyaráz. (Érdekes mód az előttünk levő emberekhez egyikhez se szólt semmit.) A párom mondjuk nem igen vette fel, mert ő nem foglalkozik abszolút más nőkkel, szóval tök semlegesen beszélgetett vele, pedig olyan egyértelmű volt a csaj nyomulása, úgy, hogy közben én is ott vagyok, szemmel láthatóan a párja, mert amíg a sorban álltunk, nem úgy álltunk mintha a bátyám lenne. Aztán mivel már amúgy is feszült voltam kicsit nagyon felhúzott a dolog, abbahagytam a pakolást, meg köszörültem a torkom amire a csaj odanézett, aztán sikerült úgy ránéznem, hogy végre észrevette magát és abbahagyta a bájcsevegést. Komolyan, miért csinálják egyes nők ezt? Annyira gáz. És ez nem az első eset volt ilyesmi téren.
2013. márc. 26. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy ócska k.rva! Szégyellem magam a helyében is. Én is már jártam így, párom meg észre se veszi...
2013. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ebben semmi szégyellnivalója nem volt a csajnak, hogy a monotonításból egy kis bájcsevejjel pihent, hogy ne álljon ott kukán a pénztárban, míg Te pakolsz. Felesleges volt emiatt féltékenynek lenned, sőt ez már nem természetes féltékenység. 30N
2013. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Osztálytársam is ilyen. Ő rohadtul nem szégyelli magát, pedig kéne, mert nagyon gáz a csaj...

Ne foglalkozz vele, szerencsére normális, odaadó párod van, akit nem tud levenni minden egyes kisp*csa a lábáról, aki ránéz vagy megszólítja. :)

2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Meg tudom különböztetni, hogy mikor nyomul valaki, meg mikor akar csak beszélgetni. Álltak előttünk vagy 5-en mikor beálltunk a sorba, érdekes, azokhoz hozzá se szólt meg semmi.
2013. márc. 26. 14:44
 5/21 tetris ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kiadta a lány főnöke napiparancsban, hogy a vevőkkel kedvesen el kell csevegni. És ez pont akkor jutott eszébe, amikor ti kerültetek sorra. Végülis nem a telefonszámát kérte el a párodnak! Ne láss mindjárt rémeket!
2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

2! egyet értek

ezt nem tudja senki, milyen szar ott, sokan nem képesek vele két szót beszélni, észre sem vette, csak beszélt, nem kell ezt ilyen komolyan venni, N

2013. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát kérdező, ez már beteges... Neked most igazán mi károd származott abból hogy a pároddal beszélt egy nő? Én is beszélgetnék jó pasikkal még sem áll szándékomban elvenni bárkitől... Főleg így hogy mondod hogy nem érdekli a barátod más nők közeledése. Akkor min húzod fel magad, örülj hogy a tied és látva hogy más is elfogadná a pasijának legyél büszke... -.- istenem.
2013. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, velünk is kedvesen beszélgetnek a pénztáros lányok és általában a férjem válaszolgat, bár néha én is. Az én párom 50 feletti és nem hinném, hogy a 20 éves csajok rá akarnának nyomulni és azért kedvesek. Szerintem azért kedvesek, mert ez a dolguk. Sőt nekem is jól esik általában, mindig mondanak egy-két aranyos mondatot, amitől utána jó kedvünk lesz. Tanácsom, menjetek olyan helyre vásárolni, ahol pasi a pénztáros vagy öreg néni, vagy ahol mogorvák. :)
2013. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 ivilicious ***** válasza:
30%
fú, engem nagyon felbsz, pár napja is volt olyan,hogy vásároltunk mi is,és nekem a barátom pakolt,mert ő szeret, meg hogy szereti precízen,stb, aztán a pénzátosnő eszól,h úristen,de ügyes vagy, meg bámulja ááá
2013. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogyha nyomult? Minek húzod fel magad rajta? Akkor kéne idegeskednek, hogyha a barátod nekiállt volna vele flörtölni. Féltékeny vagy, ne legyél házisárkány, mert ezzel nemcsak a saját, de a barátod kedvét is tönkreteheted.
2013. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!