Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami hatásos módszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami hatásos módszer?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok és nagyon kicsik a melleim.. De nem normálisan kicsik hanem kb olyanok mint egy általános iskola 4.-ik osztályosé.. Valószínű már meg se nő mert a fejlődést már abbahagytam. Van valami olyan tabletta étel ital torna vagy valami amitől megnő? Még melltartó sincs erre a méretre..
2013. márc. 26. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs
2013. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helo!


Hallottam egy tablettarol: king of kings kapszula.


Valtozo az eredmeny, sokaknak nem hasznalt, masoknak nagyon is. De a velemenyek, tapasztalatok alapjan egy probat meger, mert volt, akinek elerte a kivant hatast.


Egyebkent egy weboldal a temaban: [link]


Remelem tudtam segiteni.

2013. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be a csodaszereknek. Nincs rá semmi. Tudom, hogy nem vigasztal, de nekem is kicsik. Én elfogadtam magam.
2013. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy csomo embernek sikerült kenöcsök emg tablettak segitsegevel növelnie a mellmeretet. Nyilvan mind hazuik, aki ezt mondja, ugye? Szerintem probalj ki valamit, 2-3 honap az egesz es ugyis eldöl.
2013. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem... de miért baj, hogy nincsenek melleid? Ha van szép feneked, akkor ne zavarjon ez a dolog! :)
2013. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a nőt magát szeretem, nem a csöcsei miatt vagyok vele. Elhiszed, hogy nekem deszkaként is tetszenél?
2013. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!