Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vigasztaljam meg vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigasztaljam meg vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon tetszik és észre vettem hogy mindig külön van a barátaitól és csak néz ki az ablakon csöndben egyedül és hát ilyenkor úgy oda mennék megvigasztalni de nem merem azt is mondta a nővérem hogya fiúnak a nővére mondta neki hogy elválnak a szülei , talán ezért ilyen csöndes és vissza húzodó , de lehet hogy anyagilag nem álnak jól . Szerintetek menjek oda hozzá és vigasztaljam meg ?

#Vigasztaljam
2013. márc. 26. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem is kell neki vigasztalás.Látalában én is szeretem a társaságot,de vannak magányosabb időszakaim.Az utolsó,amiben most vagyok,már tart egy ideje,de majd talán vége lesz egyszer...
2013. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ő mindig csöndbe van ,.és mikor hivják focizni akkor is alig akkar menni és csak egyedül van piszkálni is szokták néha és hát olyankor úgy oda mennék meg vigaztalni meg mikor ő szomórú akkor már én is majd nem sírok !
2013. márc. 26. 23:11
 3/11 anonim ***** válasza:

ne úgy menj oda hogy megvigasztalni akard, mert lehet hogy elutasító lesz... nekem is volt depis korszakom és viogasztalást nem fogadtam el, ellenben lazább beszélgetést igen.

csak nyiss valami témával, vagy mondj neki viccet, bármi és ne beszéljetek az ő problémájáról csak ha ő nem hozza szóba.

2013. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem oda mehetsz..látni fogod hogy reagál
2013. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! Amúgy eddig nem is köszöntem neki de most köszönni fogok neki és majd széoen oda megyek hozzá és beszélgetni fogok vele ! De amikor ő szomorú akkor bármit megtudnák tenni azért hogy ő boldog legyen !
2013. márc. 26. 23:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem áll jól anyagilag, akkor sokat érsz a vigasztalással...
2013. márc. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nem az csak úgy elbeszélgetni vele és ha feljön ez a téma akkor valamit mondok neki !
2013. márc. 27. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:
minek?
2013. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretem és utálom minden nap úgy látni hogy szomorú ! :(
2013. márc. 27. 16:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Állj oda és közöld, hogy ez a szitu, szereted.
2013. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!