Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » V 1szeretőm kivel szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mimii89 kérdése:

V 1szeretőm kivel szerelmesek lettünk egymásba. A pasim hagynám el miatta, de szakitott velem mert nem birja már lelkileg szerintetek normális? Pedig tuti szeret. Szakitsak a pasimmal és szingliként keressem meg vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán ha egyenesen beszélnél vele, és nem vadidegen véleményektől tennéd függővé a kérdést-többre jutnál és hiba mentesen.
2013. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális,komolyan alig értem mit írsz.. -.-

Jó,hogy nem bírja a pasid azt,hogy össze vissza csalod.. Szakíts a pasiddal,hagy találjon magának olyan lányt,aki meg is érdemli őt.

2013. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak kivàncsi lettm vna h ha szerelmes vki vkibe akkor nem tud vàrni egy hónapot h rendbe tegye életét és elmenjen vele??


Beszéltem vele....de nem arra van szükségem h csak facen szeretgessen vki

2013. márc. 23. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan nem lehetne azt hogy normálisan rövidítések nélkül írj. Egy kódoló kellene hogy értsem mit akarsz. Hányéves vagy14? Azok szoktak ilyen stílusban írni. N
2013. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A pasim nem törődik velem, szeretem a szeretőm. Nem tudom elhagyni a pasim csak eg honap mulva lesz ugy az anyagi helyzetem hogy tudok lépni. A szeretőm szakitott velem mert nem birja lelkileg hogy van pàrom. Szingliként keressem meg vagy hagyjam?

Nem 14 vagyok :-D

2013. márc. 23. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
5-Ezt miért nem a pasinak mondod el?
2013. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hogyan keresed meg a lényeg hogy vedd fel vele a kapcsolatot és mond el neki mit érzel. Veszteni nem veszthetsz semmit. Mondjuk én biztos szakítanék a pasimmal a helyedben. N
2013. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hiàba irok neki nem reagàl. Max egy nap mulva higy mennyire hiànyzok és semmi több.
2013. márc. 23. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Hagyd el a pasid és szingliként keresd meg. Ez,hogy kihasználod,ez meg gusztustalan.

2013. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!