Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeritetek miért élvezi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek miért élvezi azt valaki, hogy gusztustalan levelekkel zaklat lányokat?

Figyelt kérdés

Fiúról van szó, aki fészbukon kamuprofilokból azt ecsetelgeti, hogy hogy b@szná meg a címzettet és hogy az mekkora k urva.

A lány átlagos kinézetű, nem k urva és nem is viselkedik úgy.

Ez miért okoz örömet a levélírónak? Szerintetek mi viszi rá, hogy ezt csinálja (teszem hozzá több lánnyal is, akik mind az ismerősei)?

Választ nem kap.


(igen, tudom, hogy le lehet tiltani, lehet jelenteni, meg beállítani, hogy csak ismerősök írhassanak levelet, stb., de most a dolog miértjére lennék kíváncsi)



2013. márc. 27. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
mert a levélíró egy hülye s.ggfej..rohadjon meg az ilyen..
2013. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a pénisze :D
2013. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre izgul fel. Vannak ilyen érhetetlen dolgok, de a szarszex meg a hányósszex sem jobb.
2013. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezzel akarja magára felhívni a lány figyelmét, és érzést inditani benne.
2013. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ezzel párhuzamosan az igazi profiljáról normális leveleket küldött, próbált kedveskedni, közelebb kerülni.
2013. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Perverz.

Egy bizonyos határ után bűncselekmény.

Ha van letiltási lehetőség, élj avval, vagy ha kell, kérd az üzemeltető segítségét. Ha ezek nem válnak be, és az életviteledet akadályozó módon kezd el viselkedni, akkor rendőrségi ügy.

2013. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már megírtam neki, hogy feljelentem, ha nem fejezi be, azóta teljesen leállt. De erős a gyanúm, hogy több lánnyal is ezt csinálja, őket viszont sajnálom. Nekem is 1 év szenvedésbe tellett, mire kiderült, hogy fel lehet jelenteni ilyenért embereket.

Amúgy tudom ki az. Ha véletlen összefutnék vele, nem tenné zsebre amit tőlem kapna...

2013. márc. 27. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
és ugyan miből gondolod, hogy ő írta a gusztustalan üzeneteket? Az, hogy másnak is tetszel fel sem merült?
2013. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

7: De miért nem tiltottad le, illetve törölted olvasás nélkül a leveleket?

És a Facebook-nak is szólhattál volna.

Hm?

2013. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Felmerült bennem, hogy másvalaki csinálta, de 2 dologgal elárulta magát. Nem az volt a dolog nyitja, hogy tetszem vagy nem.

Letiltottam természetesen, de írt másik profilból. Törölni nem töröltem a leveleket (azóta sem), mert ha feljelentésig fajulna a dolog, akkor kellenek bizonyítéknak. Ő törölte a fiókokat, de tudtommal a neten mindennek nyoma marad, így hiába. Néhány hónappal ezelőtt a fészbukos "jelentés" gomb még nem az volt, mint ami ma. Akkoriban ha rákattintottam, lehetőséget adott a fészbuk, hogy szóljak a zaklatásról egy olyan ismerősömnek, akiben megbízok, tehát számomra felesleges opciónak bizonyult. Utánanéztem, de arról nem találtam infót, hogy a fészbuknak hogyan szólhatnék.

2013. márc. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!