Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrzet, a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrzet, a férfiak, hogy állnak a fan szőrzettel? Borotválják? Egy nőnek gusztustalan ha nincs leborotválva egy férfinak? Fenékszőrzetet borotválják? A legtöbb nőnek a szőrösebb v szőrtelen férfi jön be?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Kézfej, lábfej, arcszőr, fanszőr, seggszőr, mellszőr ezeket mind kiírtom. nem volt még nő aki panaszkodott. 26 F
2012. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Nekem mar az lenne természetellenes ha tele lenne szorrel...

Mar lassan 4 éve borotvalom, szóval ha kiszamoljuk kevesebb ideig volt szoros mint szortelen.

Nekem gusztustalan lenne szorrel, igy jó.

2012. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Van aki borotválja van aki csak fazonra igazítja, nincs annyira elterjedve mint a nőknél. Én vágni szoktam. Nekem spec a seggem nem szőrös.

viszont nem minden lánynak jön be a teljesen csupasz farok, zacsi.

De azt se szeretik ha orál közben a szőrt kell kihámozni a torkából..

2012. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

XD

Láttatok már meztelencsigát? Ugye milyen undorító?!

Egy férfi szőrös. Ha csak kicsit akkor is. Amelyik nem az (és önszántából nem) azt nem merném férfinek nevezni... Csak meztelencsigának... XD

Persze kinek mi jön be...

2012. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Én attól undorodom,ha egy férfi borotválja.

Egyszerűen hányinger, ahogy kinéznek. Mint valami piperkőc,áhhh.

Mondjuk azok után, hogy vasalják a hajukat, szedik a szemöldöküket már nem lep meg a szőrtelenítés.

Lassan nem fog látszani, hogy egy párból ki a nő és ki a férfi.


Bár azért azt hozzáteszem, hogy egy igazi férfi mindig sármos, férfias és gyönyörű lesz, de sosem fog több időt tölteni a tükör előtt, mint a barátnője.

2012. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
A férfi legyen szőrös. Az oks, hogy rendben tartja, én sem akarom nyelni a szőrt, de azért én sem szeretem, ha csupasz a kuki. A feneke meg - na ott végképp nem érdekel, nem azt nyalogatom :D
2012. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy érdekes, hogy az összes ilyen kérdésnél jellemző, hogy a férfik adják elő, hogy ők így-meg úgy szőrtelenítenek, mennyivel jobb a csupasz f*rok, mert a nők azt szeretik, míg a női válaszolók épp azt magyarázzák, hogy szerintük attól férfias valaki, ha szőrös, és nem túl szexi a csupaszság ;)


Fiúk, lehet hogy hallgatnotok kellene ránk? ;)

2012. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Felőlem borotválhatják, engem nem izgat :D Csak nekem és jópár nőtársamnak szóba sem jöhet olyan férfi, aki a férfiasság jegyet szépen lassan eltávolítja magáról.
2012. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Hová jut a világ édes Istenem. Az még, hogy a lábad között megritkítod (nem csupaszra borotválod) elmegy. De, hogy a seggeden minek nyírni azt nem tudom. Kinek akarsz bepucsítani? Gusztustalan...
2012. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként a seggeteket hogy borotváljátok? Térdelő testhelyzetben? :D

Nem féltek, hogy egyszer valaki rátok nyit? :D


Mert amúgy megérdemelnétek, lehet, hogy elmenne ettől a kedvetek :DDDD

2012. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!