Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még régebben leszólítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még régebben leszólítottam egy csajt, mondta, hogy van barátja de örült nekem, láttam rajta. Mindig szemezett, aztán részegen ráírtam valami bunkóságot. Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

aztán már józan voltam, azt írta, hogy nem akar engem ismerni, van barátja meg elég haverja is

a tekintetemet úgy ahogy kereste

szerintetek rendbe lehet hozni? mit mondhatnék neki?

20 évesek vagyunk


2013. márc. 27. 19:12
 1/6 B25 ***** válasza:

Adj neki egy kis időt! Addig is kérj bocsánatot ŐSZINTÉN!

Aztán lehet hogy lesz valami. Hajráá!

2013. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi.

a "lehet" az kevés nekem. szóval valami tipp, hogy bocsánatkérés után milyen szöveget mondjak?

2013. márc. 27. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kiábrándító lehettél. Ezt elég nehéz helyrehozni a csajoknál.
2013. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem sértegettem, csak hülye voltam egyszerűen
2013. márc. 27. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt látja, hogy egy idióta vagy.
2013. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lehet :D de akkor is érdeklem :D

és nem vagyok olyan negatív, mint te

2013. márc. 28. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!