Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrülten szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok a tanárnőmbe, és lány vagyok! Mit tegyek? én ezt nem bírom!

Figyelt kérdés
A tanárnő két évig volt az informatika tanárom, de idén új tanárt kaptunk. (de persze ő továbbra is a suliban maradt) Igazából ő már régebben is fura hatást keltett bennem, de különösebben nem érdekelt.....viszont idén amikor meg tudtam , hogy más lesz a tanárunk én ott helyben el sírtam magam, azt se tudtam mi van velem, de teljesen kiborultam....valahogy így kezdődött...aztán azt vettem észre, hogy folyton csak rá gondolok, és állandóan őt nézem, és nincs egy olyan nap amit ne sírnék végig miatta...akkor már csak az is nagy dolognak számított volna ha beszélhettem volna vele, de nagyon nem mertem, féltem, hogy mit szól hozzá , hogy hirtelen oda megyek hozzá, meg minden...de aztán már nagyon akartam, és végül is beszéltem vele...azóta sokat beszéltünk, és egyszer próbáltam neki elmondani, hogy mennyire szeretem, de sose jött össze, ezért írtam neki egy levelet arról, hogy mennyire szeretem (persze nem azt, hogy szerelmes vagyok belé, csak barátilag). és különösen jól fogadta, bár azóta se érti miért ez a nagy rajongás...mostanában megint nem beszélünk valami sokat, de egyre jobban szeretem, és nem rég ez az egész át ment szerelembe...egész nap csak azt hajtogatom, hogy olyan gyönyörű, meg minden...még soha nem szerettem senkit így...és ez nem csak puszta rajongás, hiszen nagyon vágyok rá....na és a legjobb az egészben, hogy 13 éves vagyok!!....nem tudom mit tegyek...viszonzást tudom, hogy nem várhatok, és épp ezért nem tudom mit tegyek, de nem tudom elfelejteni! és léci normális válaszokat írjatok, mert lehet, hogy 13 éves vagyok, de nagyon érett 13 éves...mindenki azt mondja..és nem csak lelkileg vagyok érett hanem testileg is...többször is volt már hogy 16-nak néztek :D ....szóval léci segítsetek, mert megőrülök! és bocsi, hogy hosszú lett!
2013. márc. 27. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
írj 5ösöket..
2013. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
kinövöd majd, szinte még gyerek vagy. inkább tanulj ne ilyen hülyeségeken járjon az agyad
2013. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hogy annyira érett lennél, mint ahogy mondod. Ilyen korban mindenki "érettebb a koránál".


Amúgy meg te is tudod, hogy semmi se lehet köztetek. Ne erőltesd a dolgot, inkább kerüld el őt. Úgyse tanít már. Ebből jó nem sülhet ki.

2013. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én az írás alapján nem jöttem volna rá, hogy 13 éves. Én igen is elhiszem neki, hogy érettebb a koránál, mert én is az voltam, de gyakorin mindig megkérdőjelezték. XD Akikkel viszont régebb óta beszéltem, barátkoztam, mind azt mondták, hogy érettebb vagyok a koromnál. :DD


Biszexuális vagy leszbikus vagy?


Egyébként szerintem is próbálj ne gondolni rá, keress mást, mert tanár, és azonos nemű is. Sokkal idősebb, és még az sem biztos, hogy a saját nemét szereti. :/

2013. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem tudom...az a helyzet, hogy én is sokat gondolkoztam ezen a kérdésen, hogy mi is vagyok...de én ezt most nem tudom eldönteni, mivel rajta kívül most se fiú, se lány , se senki nem érdekel...az a baj, hogy én is tudom, hogy tovább kéne lépnem rajta, de nem megy! egyszerűen nem megy, és nem is akarok tovább lépni rajta..egyébként ami még lehetetlenebbé teszi a dolgot, az az , hogy van férje, és 3 gyereke....de tudom, hogy nem lehet köztünk semmi, csak ha legalább barátilag szeretne...csak ezt szeretném elérni...
2013. márc. 27. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

"13 éves vagyok"


Csak megtréfált a kamaszkor... Ez nem igazi szerelem, majd elfelejted! :)

Ha pedig még az ált.suli után is megmaradt, akkor szerintem bepróbálkozhatsz nála! :)

2013. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy ahogy te mondtad csak "megtréfál a kamaszkor"...igazából nagyon durva dolgokat teszek miatta, és érte...senki más nem tud érdekelni, és olyan hatással van rám.....ha rám néz alig állok a lábamon, remegek, a szívem majd kiugrik, és olyan érzésem van, hogy mindjárt elájulok...és azt még nem is mondtam, hogy egyszer meg is öleltem....de erre is jól reagált, bár szokás szerint nem igazán értette a dolgot...
2013. márc. 27. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Értelek, és pont ezt mondom! Lehet, hogy ez már tényleg igazi szerelem (miért ne lehetne? :)), de nem valószínű! :/

Ezért várj még! :)

És a leszbikusság/biszexualitás is végleges lehet, de tényleg valószínűbb, hogy a hormonjaid szórakoznak veled!


Próbálj még egy kicsit ne a szerelemmel foglalkozni! :)

2013. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is átestem ezen anno,és azt hittem, én vagyok az egyetlen ezen a világon. Senkinek se beszéltem róla, és akkor még nem volt Internet sem, hogy anonimen irogassak a problémáról. Itt viszont nagyon sokan írják ki ugyanezt a problémát, úgyhogy így utólag ez nekem is megnyugtató, hogy ilyen sok lányt érint.


Fel a fejjel, idővel elmúlik. Nagyon hevesek az érzelmek ebben a korban, és megőrjítik az embert. Lehet, hogy évekig eltart, de utána ez is elmúlik!


Minden jót Neked! :)

2013. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van! :( És nagyon szenvedek!
2016. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!