Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Hogyan mondjam el a lánynak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba. Az osztálytársam. Ő falusi, nem egy helyen lakunk (kocsival 20perc) Nagyon jóba vagyunk. Minden nap beszélünk. Hétvégén is fél nap egymással beszélünk facebookon. Több programot is csinálunk két másik emberrel együtt. (pl. Kori...) Az utóbbi időben többet érzek iránta. 

Több helyre is elmegyek vele, ha mondja, hogy megy, és amit nem szeretek, ha akarja akkor a kedvéért oda is elmegyek. Ma írt egy gondolatot üziben, hogy akibe szerelmesek vagyunk, annak több dolgot megcsinálunk, stb... Szerinretek ezzel utalt valamire? 

Ő is szerelmes lehet belém? Hogy, mikor, hol mondjam el neki, hogy szerelmes vagyok belé? (ő is, én is 15 évesek vagyunk). Esetkeg hova hívjam el? És hogyan? 

Előre is köszönöm a válaszokat. 

15/F



2013. márc. 12. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem már tudja, hogy szerelmes vagy belé.. az üzenetben is benne van..
2013. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor is el akarom mondani neki. Hogy/hol mondjam el neki?
2013. márc. 14. 00:19
 3/9 anonim ***** válasza:
megmondod neki, hogy te többet érzel iránta, mint barátság, és megkérdezed, hogy ő mit érez irántad. Nem kell azt mondani rögtön, hogy: "Én szerelmes vagyok beléd.. "
2013. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Várom még az ötleteket. Fontos!!! Holnap akarom elmondani neki.
2013. márc. 14. 14:16
 5/9 anonim válasza:
Na, történt valami? :)
2013. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, ő is ugyan így érez irántam.

Most majd meg akarom fogni a kezét, vagy majd megpuszilni :)

2013. ápr. 6. 19:01
 7/9 A kérdező kommentje:

A lány egész végig átvert...

Összevesztem vele.

2013. máj. 7. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ohh mi történt?
2013. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet, ott leírtam bőven. :)
2013. máj. 7. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!