Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éppen megerőszakolni készülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éppen megerőszakolni készülő férfira a lány hathat érzelmileg?

Figyelt kérdés
Ma ezen gondolkoztam hazafelé jövet. Én hiszek benne, ti?
2013. márc. 27. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen, ha pl. azt mondja, hogy AIDS-es.
2013. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, persze és egyszarvúk laknak az erdőbe, egy csók megtöri a varázst, pici-tündérek változtatják a telet tvasszá, a tavaszt nyáráá és így tovább
2013. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem. Én azt mondanám AIDS-es vagyok, de azt meg kérdés,hogy elhinné-e :/
2013. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
.
2013. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Mondhatja pl azt, h: Épp most tettem le a telót itt a sarkon várják és, ha nem ér oda 3 percen belül akkor elkezdenek keresni és ha egy hajam szála is görbül a föld alól is elő fogják magát keríteni és azt nem ússza meg szárazon!
2013. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ragadd meg a golyóit és kezd el csavarni, vagy egyszerűen rúgj bele egy nagyot, és fuss az életedért!
2013. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem, mivel valószínűleg pont arra izgul, ha könyörögnek.
2013. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki erőszaktevő az beteg állat, mondhatsz neki akármit. Legalábbis én így gondolom. előbb vágnám pofán és herélném ki, minthogy próbáljak a "lelkére beszélni". Nem vagyok én Teréz anya, ha a jó édes anyja nem tanította meg, neki, hogy nem alázunk meg más embert és nem tesszük tönkre az életét, akkor nem én leszek az, aki bele veri. Maximum egy baltával.
2013. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
ja mondanád neki hogy Aids-es vagyok mire ő nem baj én is..
2013. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Vegyél egy paprika sprayt, inkább.


Azon már én is agyaltam, mi játszódhat le egy ilyen fejében. Meg egyáltalán, hogy zajlik egy ilyen...

2013. márc. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!