Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mennyire jön...

Lányok, nektek mennyire jön be egy fiúban a fanyar humor/önirónia?

Figyelt kérdés
Pl. társkeresőn ilyen szöveg tetszene nektek, hogy "Jóképű, gazdag, humoros, intelligens fiatalember keres társat, fele sem igaz jeligére"? Vagy úgy általánosságban mennyire értékelitek a kesernyésebb humort, illetve ha tudja fricskázni önmagát az illető?

2013. márc. 26. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne, inkább ne...
2013. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért ne? Tényleg kíváncsi vagyok.
2013. márc. 26. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Én meg alapból rosszul vagyok a vakbél nőktől, tehát én már csak azért is mindig magamat adnám/adom
2013. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na, a példád az pont nem fanyar humor/önirónia. Inkább modorosság...
2013. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz példát írtam, de te se a kérdésre válaszoltál. Szóval kvittek vagyunk...
2013. márc. 26. 21:57
 6/12 anonim válasza:
Szerintem önmagában az önirónia egy kifejezetten előnyös tulajdonság. Viszont ha túlzott önkritikával, depresszióval, negativitással, magaddal szembeni elégedetlenséggel társul, akkor annál taszítóbb. ha ezt a módját választod önmagad bemutatásának (mert talán ilyen is vagy...), akkor erre figyelj oda, ne ess át a ló túloldalára. Irónia legyen, azaz nevettesd meg vele, mintsem a nyakába zúdítod az önmagaddal való problémáidat.
2013. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valamelyest változtam már ezen a téren. Gyerekkoromtól volt depresszióm, csak nem figyeltek fel rá, így aztán az lett, amit írtál, a kettő összekapcsolódott. Igazából nálam egyfajta védekezési mechanizmussá vált az önirónia, úgy gondoltam, ha látják, hogy tudok magamon nevetni, akkor nem fognak bántani, mert nem lesz érdemes. Aztán sajnos nagyon belelendültem, és önmagam leszólásává vált az egész. Az utóbbi években azért megtanultam visszafogni magam, jobban megbékéltem magammal, de néha nagyon cinikus, keserű tudok lenni.
2013. márc. 26. 22:09
 8/12 anonim válasza:
Mintha rátapintottam volna a lényegre... Szerintem az önirónia rajtad is segíteni fog! De ha csak arra jó, hogy megint magadat szembesítsd a hibáiddal, akkor ne menj ebbe bele.
2013. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Egy bizonyos fokig elviselhető, de nem kifejezetten vonzó. Persze klassz ha tudsz magadon nevetni (kiöntöd a kávét egy ebédnél, mert épp a lány gyönyörű szemét nézed, és ezt elmondod neki, ez vicces) de ha túlzásba esel és egy semleges beszélgetésbe beletűzöd hogy pl másoknak sokkal jobb, mert ők magasak én meg alacsony vagyok.. ez önmagában nem szörnyű, de nem is leszel előrébb vele a lánynál. Én azt mondom próbálj meg a negatívumodból pozitívat kreálni, ha elhagyni még nem megy. Pl: alacsony vagyok, később ér el az eső v. ilyesmi :)

De már önmagában nagyszerű hogy ezt felismerte és próbálsz és mersz ellene tenni! :) HAJRÁ ;)

2013. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Uhhm. Én nagyon birom az ilyen pasikat. Én is ilyen vagyok és nagyon szimpatikusak a hasonló humorú emberek. :D

16/L

2013. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!