Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha terhes egy nő, és meg kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhes egy nő, és meg kéne jönnie akkor is kipattanásosodik az arca?

Figyelt kérdés

vannak olyan lányok, akiknek mielőtt megjön kicsit pattanásos lesz az arcuk.

de ha terhes és meg kéne jönnie (de ugye nem jön) akkor is pattanásos lesz abban az időszakban?



2013. márc. 28. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a hormonváltozás miatt. Ugyan igy lehet a fordítottja is.
2013. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biosz faktos vagyok, és ugyan konkrétan erről nem tanultunk, hogy kipattanásosodunk-e, de szerintem nem, mivel van egy olyan hormon, ami azért termelődik a terhesség ideje alatt, hogy a placenta ne lökődjön le, és ez a hormon egy másik hormon termelődését akadályozza, ami meg a lelökődést okozza (és szeritnem a pattikat is). Szóval terhesség alatt ez nem termelődik, tehát a pattik emiatt nem fognak keletkezni.
2013. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :D
2013. márc. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!