Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Lehetek terhes? 16/L

Figyelt kérdés
Együtt aludtam a barátommal és kivertem neki, letöröltük zsepivel meg minden. Aztán kis idő múlva betette de nem volt gumi. Mondta hogy most úgysem tud elélvezni, és tényleg pár percig volt bent közben mozgott kicsit aztán kivette. Ez szombaton történt, a menstruációmnak jövő hét végén kell megjönnie.

2013. márc. 26. 09:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

najó. nekem ebből elegem:SSS


I DONT WANNA LIVE ON THIS PLANET ANYMORE

2013. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

hát lehetsz, megvan az esély de nem sok.

pár percig.....


én pár perc alatt többször is el tudok élvezni ha akarok.

2013. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a felvilágosultságodhoz.

Az előváladéktól is lehetsz terhes. Nézz utána.

2013. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

húzzatok már gumit b@sszátok meg és ne ide gyertek állandóan rinyálni mert qrvára idegesítő már valóban.

b@szni tudtok de az IQ-tok nem üti meg a 20-at...

2013. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
aki hülye haljon meg, erre nem lehet mást mondani :SSSS
2013. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy!
2013. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes ha kicsi is az esélye, ugyanis a férfi nemi szervben maradhatott spermium ami a mozgástól beléd kerülhetett. És persze ott van az elő nedv is, amiben szintúgy van életképes spermium. Az a szomorú, hogy az aktus után le tudtál ülni a gyakori kérdésekhez és rákérdezni, pedig ugyanennyi fáradsággal utána tudtál volna olvasni a dolgoknak az eset előtt is. És akkor legalább az egyikőtök képben lett volna abban amit csináltok. Kicsit szánalmas az egész hozzáállásotok. Pedig itt a gyakorin az összes 16 éves azt állítja hogy ő mennyivel érettebb a koránál. Na ja!
2013. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. En is tudom hogy hibaztam. ....
2013. márc. 26. 09:49
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy szűz vagyok és nem is tette annyira be, hogy elvegye a szuzessegem , csak epp hogy. . Tudom hiba volt, csak erdekel a véleményetek, mert nagyon félek!
2013. márc. 26. 10:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Az hogy szűz vagy nem azt jelenti hogy a spermium nem tud eljutni a méhedig. Ugyebár a vérzés is a méhedtől indul és kijut a hüvelyeden keresztül.
2013. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!