Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, az hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, az hogyha egy fiú vár az igazira s nem fekszik össze fűvel-fával?

Figyelt kérdés

Én bevallom, várok az igazira, egyszer azt hittem megtaláltam, kezdeményeztem, csak nem jöttem be a csajnak. Ma volt egy lyukas óránk s ezt dumáltuk az osztálytársakkal.

Mi a te véleményed erről?

17/f


2013. márc. 28. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne teljesen így állj hozzá. Ha az igazit várod, akkor 40 éves korodig szűz leszel. Szerintem ha ismerkedsz és szimpatikus a lány, érezd magad jól vele, és ne a tökéletes nőt keresd. Amúgy szerintem sincs olyan hogy igazi, mindenkiben vannak hibák, amiket később el kell nézned, így már nem is igazi...
2013. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát tudod öcsém van egy mondás miszerint amíg keresed az igazit, simán jól érezheted magad az esélyesekkel!

És akkor bónuszként még valami, aminek az értelmét most úgysem fogod megérteni, legfeljebb 10-15 év múlva, akkor meg már emlékezni sem fogsz erre a kommentre. Na mindegy, jól jegyezd meg: minden nőt meg kell dugni, amelyik megáll.

2013. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Álljatok már le, azt, hogy maszturbál azt csak feltételezitek, lehet hogy nem is veri.
2013. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem is értek itt egyes embereket, meg ez, hogy kutyának sem kell?? ezt hogy irhatja bárki is?? !!
2013. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy. Jól van ez így, nem kell elhamarkodni semmit. Most így gondolkozol, lehet hogy pár év múlva meg másképp.
2013. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Há-há


A kérdező rám írt, h így van és segítsek már:D

Ennyit rólatok bohócokról!

2013. márc. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!