Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vehetnék barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz a barátnőmmel az első évfordulónk,és nem igazán tudom,hogy mit adjak neki ennek alkalmából.

Azt szeretném kérdezni,hogy mi az,ami ilyen alkalomra illik?(Tudom,amit ős szeret,meg hozzáillik)

A plüss és egy doboz bonbon olyan..."gagyi",semmilyen kicsit erre az alkalomra szerintem.Egy csokor szép virág meg kevés lehet?


Szerintetek mi lenne igazán jó?

Az eddigi ötletem az,hogy csinálok erre az alkalomra neki egy tortát.



2013. márc. 28. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

a torta jó ötlet :)

és mellé egy csokor szerintem bőven elég.

nem az a lényeg hogy sok legyen hanem te készítsd a TE KEZED MUNKÁJA LEGYEn benne mert az sokkal jobban értékeli ha szeret téged!

UI: pl a torta pont ilyen :)

Sok sikert :)

2013. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A torta szerintem is jó ötlet, de szerintem mindenképpen vegyél még mellé egy olyan kisebb ajándékot, ami maradandó: pl. egy kis ezüst medál, vagy ilyesmi. Így legalább elteheti magának, őrizgetheti és ha néha előveszi, akkor te jutsz majd az eszébe :)
2013. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 28. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
egy év? nyaklánc vagy karkötő. jó a bizsu, de passzoljon az egyéniségéhez.
2013. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sikerült,vettem neki egy egyszerű karika fülbevalót(ezüst),amit már emlegetett,hogy szeretne,de nem talált eddig.

Köszi a válaszokat!

2013. márc. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!