Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot "kéne" adnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot "kéne" adnom a barátnőmnek az első "évfordulónkra"?

Figyelt kérdés

Egy éve leszünk együtt, és szeretném neki kimutatni, hogy szeretem és tisztelem és gondoltam, hogy valamilyen kis aprósággal meglephetném.

Szerintetek mit lehetne adni?


17/F


2013. febr. 18. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkabb vidd el valahova
2013. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon örülne egy plüss macinak ami a kezébe egy szivet fog, és egy csokinak:) legalábbis nekem ennél több nem kéne a barátomtól:)) 17/L
2013. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de persze, ne úgy hogy a kezébenyomod és annyi, elhívod valamerre sétálni pl, és ott adod át amikor kettesben vagytok (előző voltam)
2013. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Főzz neki vacsit :)

Saját készítésű vacsi, gyertya, esetleg virág...

2013. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek el moziba! Ami engem illet legalábbis, annál nincs nagyobb kikapcsolódásom, amikor a párommal elmegyünk megnézni valami filmet. Kettesben lesztek, sokat beszélgettek, a film után meg egy kicsit nézelődhettek a plázában - ha ott van a mozi.

L/21

2013. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Azért a mozi szerintem se nem kreatív, se nem személyes dolog.

Nem kötözködök, csak ez a véleményem.

2013. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is főzz neki valamit, tegyél be valami romantikus zenét, beszélgessetek, adj neki egy szál rózsát, és teljes lesz a siker. :) Legalábbis én ott helyben elolvadnék, azt hiszem... :)

16/L

2013. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A rózsaszál és az általam készített vacsora közös elfogyasztása már be van tervezve, köszönöm a tippeket :)

A plüssmacit még meggondolom :)

2013. febr. 18. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Én a barátnőmnek ékszert vettem. Igaz, hogy már előtte jóval megvettem görögországban egy csöves kurzslótól kb 3 euróért, de elég pofás és taroltam is vele :D. A többi meg a szokásos, nagy csokor virág, étteremből rendelt kaja,amit én melegítettem meg és sajátként tálaltam, estére meg a kedvenc filmje, amiben az a lenyalt hajú vámpírtakony a főszereplő. Igazából jó kis este volt és kb 4 ezerből meg is úsztam, de mégsem tűntem olcsó jánosnak :D


22/f

2013. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!