Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a szüleimm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a szüleimmel hogy elfogadom, jót akarnak nekem nő ügyileg de a dolgok nem így működnek? 20F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak a legjobbat szeretnék nekem, hiszen ilyen egy jó szülő. De sajnos meg kell érteniük, hogy a társadalom megválltozott azóta, amióta ők udvaroltak egymásnak, a férfiak és nők másképpen vannak összerakva. Hiába mesélnek nekem azokról az időkről amikor még verset írt a fiú a lánynak vagy virágot adott mert nem eszem észre magam körül és az ismerőseim sem ilyen módszerekkel jöttek össze.


Tudjak, hogy mennyire szeretek verselni, költeni mindenféle stílusban, valóban nagyon fontos ez nekem de sajnos még nem találkoztam olyan lánnyal aki vevő lett volna ilyesmire. Természetesen vannak kivételek, de a korombeli lányok nincsenek túlzottan nagy értelmi, érzelmi szinten, de sok fiúra ugyanez igaz. Egyszerűen mindenhol azt látom hogy az embereknek nincs türelmük egymásnak udvarolni és elég hamar az ágyban kötnek ki, sokszor úgy hogy nem is ismerik a másikat.


Hát nem igazán van kedvem úgy lefektetni valakit hogy még a családnevét sem tudom (mert sok ismerősöm ezt csinálja) vagy pedig fölvenni a bőrdzsekit és játszani a nagymenőt. Tisztában vagyok vele hogy csak egyszer vagyok fiatal, meg hogy tombolnom kellene, de nem vonzanak ezek a "modern" társadalmi szokások. Nekem elég 1 olyan lány is akivel jól egértjük egymást.


Eddig volt egy 1 éves kapcsolatom, de azóta 1 évig, most pedig rövid fellángolas utan fél éve vagyok egyedül, ami természetesen nekem sem túl jó. De meg kell érteniük, hogy a dolgok nem úgy működnek mint az álltaluk sokszor emlegetett Amerikai Pitében, a valósag teljesen más. A filmrendező sem arra törekedett hogy hiteles legyen, hanem szórakoztató.


Külön nehezítés a dologban, hogy testvérem elköltözött fél éve, mert ö meglelte a neki való lányt és ez újabb elvárást tett a vállamra. Hogyan beszélhetném ezt meg velük?


2013. márc. 28. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! régen is volt egy alkalmas, a szüleid idejében, hogy ők mit csináltak nem tudom, mert bevallom én csináltam

én nem szólok bele a gyerekeim életébe, ha gondja volt a fiúval, az én álláspontom elmondta kettesben neki, de azt is hogy ez csak tanács és többet nem mondom,

talán le kéne ülni velük beszélni, de Te tudod ők milyenek és mikor alkalmas, mert ez hangulattól is függ, gondolom ezt látod rajtuk, ha jó passzban vannak, másként reagálnak, lehet nem is egyszerre kéne velük dumálni, mi lenne ha apáddal beszélnél előbb, ebből a leírásból lehet így nyerőbb lenne, bár ez csak tanács, mivel Te ismered őket N

2013. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát csak adalék ként mondom, hogy én bizony kaptam egy verset a fiúmtól és örökké meg fogom őrizni. Nagyon kedves volt és nagyra értékeltem. És az, hogy kihalt az udvariasság az elég baj. De ne a filmekből ítélj, mert azok nem igazak, hanem befolyásolnak amennyire csak lehet. De minden lány más, és mindegyikkel másképpen kell kapcsolatot építeni.
2013. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most feldobtad a napomat,de komolyan. Jó végre olvasni egy olyan kérdést is amiből sugárzik az értelem.Én nagyon sajnálom,hogy kihalt az alapvető intelligencia és udvariasság a kapcsolatokból,igen,gyakran hamarabb tudják a felek egymásról hogy mit szeretnek az ágyban illetve melyik a kedvenc alkoholos itala,stb,minthogy bármit is,ami a személyiségével kapcsolatos.Én csaj vagyok,de abszolút egyetértek veled abban,hogy semmi értelme nincs egy olyan kapcsolatban,ahol nem vagyok szerelmes,nem is szeretem,sőt,lehet nem is szimpatikus,a belseje alapján,egy értelmes mondatot nem tud magától mondani,csak a szex a mindene,de az is csak a saját kielégüléséről szól.Na,ráadásul nekem fontos a külső is,mert akihez nem vonzódok külsőre,annak már mindegy milyen a belsője,barátzóna max.Ha meg a külseje vonzó számomra és belül üres,mint a tök,akkor meg egyenesen felejtős.Utálom a buta,felszínes,egoista bunkó pasikat,akikkel nem lehet semmi mélyebb dologról beszélgetni,nekem fontos,hogy legyen ötlete,véleménye,kreatív legyen,érdekelje más is pl a focin kívül

Szerintem egy személyes vers nagyon szívhez szóló tud lenni,persze,nem az első randikon.A virágot ma már szerintem felváltotta a csoki.

Magyarázd el a szüleidnek,hogy nem akarsz barátnődnek nevezni egy olyan r*bancot aki lefeküdt a fél várossal,lehet hogy jobb lenne vele,mint egyedül,lehet kedves meg szép és csinos,de neked több kell,fontos az értelem egy csajban.Hogy akkor beszéljen és halgasson amikor kell,hallgasson meg,adjon tanácsot ha akar de ne okoskodjon és játssza az eszét.Tudjon veled menni olyan helyekre,ahol az általános műveltség nem hátrány(múzeum,színház,mozi,kiállítás,könyvtár,stb,amik így az alkotással is egybehozható helyek)

18L

2013. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó, de szeretnék magamnak egy olyan fiút, mint te...

18N

2013. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod megertetni, mert sose fogjak fel, hogy ez a vilag teljesen mas mint a regi. Talan ha egy szakember mondana nekik esetleg, de mar nincsenek abban a helyzetben, hogy aterezzek a valtozasokat ezen a teren (ok nem foglalkoznak randizassal, parkeresessel).
2013. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bár találkoztam volna ilyen férfival, mint te :) 20L
2013. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!