Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan sráccal jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan sráccal jöttem össze, akit a szüleim nagyon nem bírnak. Hogyan tudnám megértetni a szüleimmel, hogy a fiú normális és rendes?

Figyelt kérdés

Még a házba sem engedik be,pedig ő tényleg normális szerintem.A szüleim a külsejét nem szeretik meg a zenei ízlését.Pedig a zenei ízlésem nekem is ugyanolyan.És a szüleim azt sem szeretik.


Már három hómapja járunk és még nem járt a házunkban.Vagy én mentem hozzájuk,vagy elmentünk sétálni vagy ilyesmi.


Ha esetleg érdekelne:

A fiú emós.Van pár piercingje.Szereti a rockot és a metált.Négyes tanuló.


Én meg inkább csak átlagosan öltözködök,szeretem a rockot és a metált,én is négyes tanuló vagyok.


Hogyan tudnám rávenni a szüleimet,hogy kedveljék meg a barátomat?


2013. febr. 6. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű. Őszintén szólva a külső sokakban kelt előítéleteket, amiken nehéz túllépni. Főleg ha kicsit is konzervatív beállítottságúak a szüleid. Esetleg próbáld feltárni, hogy mi a bajuk a sráccal és módszeresen cáfolni a félelmeiket.
2013. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindent utálnak benne.A külsejét,a stílusát,még a tanulmányi eredményét is!Pedig majdnem ugyanolyan mint az enyém,csak egy kicsivel jobb.Anyámnak állítólag volt egyszer fiatal korában egy motoros barátja és nem bánt vele túl jól.De akkor sem értem,hogy ez hogyan kapcsolódik a barátomhoz??A barátomnak még motorja sincs!Mert pedig nem is változtam meg,szóval nem mondhatják,hogy a fiú rosszat tesz velem.És a tanulmányi átlagom is javult,szóval azt sem mondhatják,hogy amiatt.Még a kutyánk is kedveli őt,pedig igazán nagy méretű kutyánk van,szóval nagyon nem értem,mi bajuk a barátommal.
2013. febr. 6. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem lehet, hogy nem konkrétan ezzel a fiúval van bajuk, hanem a ténnyel, hogy van egy fiúd?
2013. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj hogy nem USAba laksz mert ott apád szét is loccsanthatná a kis ímósgyerek fejét.
2013. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy nem fogsz vele szakítani, és ha átjöhetne, akkor látnák ők is, hogy mit csináltok, és nem rossz gyerek.
2013. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szülők már csak ilyenek... Téged féltenek...
2013. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!