Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg pletykásak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg pletykásak?

Figyelt kérdés

Igazából nem is kertelnék, nyomi kamaszlány vagyok, csak úgy, mint az itteni kérdezők durván 70 százaléka, és mit sem tudok az ellenkező nemről. Mostanában egyre gyakrabban hallom, miszerint a fiúk még sokkal többet pletykálnak, mint a lányok, és imádják kibeszélni akár az ellenkező nemet is.

Elvileg a fiú haverjaimnál is visszatérő téma vagyok (illetve nem elvileg, mert egyikük konkrétan megmondta nekem), amitől őszintén szólva eleinte kirázott a hideg. Valahogy mindig az a kép élt bennem, hogy a lányok szoktak elvonulva röhögcsélni, és "pasikról" cseverészni, fordítva pedig igencsak bizarrul néz ki a dolog...

Őszintén szólva nem ettől függ a kis életkém, de azért kíváncsi lennék, és rákérdeznék, hogy van-e ebben bármi realitás, vagy csak túloznak, amikor ezt mondják?



2013. márc. 28. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
NEM ..tényleg pletykásabbak mint a nők többsége.
2013. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Annyi a különbség hogy a lényeget el tudják mondani néhány tőmondatban és legtöbbször ezt sör mellett teszik.
2013. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

És még ha tudnál a stílusbeli különbségekről!


A lánynak akivel együtt vannak, ezt duruzsolják: "kicsim, szerelmem"


A haveroknak viszont már így : "a csaj, akit farkalok"


Én is fiú vagyok, persze nem ilyen :)

2013. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tényleg pletykásabbak, mint a nők, csak úgy csinálják, hogy ne derüljön ki.
2013. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

igen, azok nem is kicsit,

bár nem mindegyik ilyen, tisztelet a kivételnek,

talán később mások lesznek, sőt nagyon is, akkor már nem mindegyik fog így fogalmazni, van aki nem is beszél azzal akivel volt, ez egyénfüggő N

2013. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ASOT ***** válasza:
Hát ja nem állnak ki nyílvánosan, hogy Te Bözsikém hallottad hogy a Jóska megint félrek*rt a férjuram mesélte éste nekem miután hazagyütt a kocsmábúl...aztán csatlakozik még 3 asszony hozzájuk Pirinéne Juliska néni meg Kátinka néni , nahállom Bözsikém félrek*rt a férjed?? nem nem az én férjem...na és itt kezdődnek a gondok....
2013. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor hogy pletykálnak? Lemennek a pincébe, magukra zárják a vasajtót, és akkor? Vagy elbújnak a sarokban? :D
2013. márc. 28. 16:18
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
A lényeg, hogy nő mentes legyen az övezet. Mert így legalább köztünk marad, mi a barátoknak meséljük el, nem az egész városnak.
2013. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Némelyik rosszabb mint 100 nő.
2013. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Na jó, a lányok is a vécében szoktak pletykálni... De azt, hogy a fiúk a piszoár fölött beszélgetnek, megint fura elképzelni. :D

Azt hiszem, ez rejtély marad számomra...

2013. márc. 28. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!