Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szerettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szerettek egy lányban?

Figyelt kérdés
Pl. bírjátok-e hogy ki van sminkelve vagy nem,magassarkúban van,sokat mutat magából stb. ?
2013. márc. 27. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szeretem ha valaki természetesen szép és nem csak sminkelve, nem szeretem a magassarkút, nem szeretem ha kipakolja a cuccost, de azért ne is garbóba járkáljon nyáron. Szeretem ha vidám a tekintete, szép a mosolya, szépek a fogai (tudom ez kicsit fura :D). Azt külön tudom értékelni ha kicsit mosolyra áll a szája alapból is, na meg a mókuspofától meghalok :D


De ez egyénenként változó.

2013. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
HA szeretem,akkor őt magát szeretem.Hogy mi tetszik egy lányon?Ha nem festi magát,nem akar feltűnni nagyon,de nem is bújik el,az átlagos a jó.
2013. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem kb ezt : ha szép csinos igényes lány ad magára .. kedves aranyos.. normális.. jólelkű megértő ..tud főzni.. szexbe bevállalós .. külsőre átlagos..
2013. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

- Lehet sminkelve, csak az alapozót, púdert gyűlölöm.

- Magassarkú abszolút LIKE

- Melyik férfi nem szereti a lenge ruházatot? ...kivéve a saját barátnőjén (ne stílorja más faszi)

2013. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy lány intelligens, és nem csak annak tetteti magát. Engem ez tud levenni a lábamról.
2013. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adja önmagát ami nagyon fontos legyen bevállalós lehessen vele beszélgetni bármilyen témáról .
2013. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha visszahúzódó, csendes és nem sminkeli magát f0ssá.
2013. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha jó nagy szája van és nem fárad el hamar. :) <3
2013. márc. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha gumicsizmában van.
2013. márc. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt,amit Ön nem.
2018. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!