Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Hogyan mutatjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan mutatjátok ki ha tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lóbálni kezdjük a farkunkat és üvöltünk rá.
2013. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A közelében szeretnék lenni, meg elhívom randizni :)
2013. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:
2013. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem mutatom ki... helyette bemutatok
2013. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nagy hiba lenne, mert onnantól már nyeregben érezhetné magát. Inkább arra reagálok, ha valakin azt látom, hogy bejövök neki. Akkor lehet dumálgatni mindenféle más dolgokról és ez az esetek túlnyomó részében beválik. Akkor már általában a másik keresi a társaságom és én vagyok nyeregben. Nem tudom, hogy miért, de ez működni szokott.
2013. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!