Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merevedési önkontroll?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési önkontroll?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudtam hova írjam, elvétve nem egézségi problémák. A problémám az, hogyha elég aktív a szexuális életem, vagy ha nem, mind1, mert szinte állandóan merevedésem van.


Orvos szerint nincs bajom, még spermatultengés se lehet probléma, de ettől eltekintve, van hogy egy nap 3x is kevés.


És már kicsit unalmas hogy mindig, mindenhol, bármi félreérthető dologban, bárhol akkor is amikor nem kéne, merevedésem lesz. Akár úgy is, hogy nem tudok elmenni, mert már sokszor elmentem, de attól még merevedésem van...


Haveromra rákérdeztem, és basszus, ő egy belső gondolattal lelankította magát. Én meg ilyenre képtelen vagyok. Ha idegen helyen megyek wc-re, még ott is van hogy merevedésem lesz.


Összpontosítási problémáim lennének? Mármint hogy nem tudom kezelni azt, hogy eltereljem az agyam arról, amiről már nem akarok gondolkodni? Mert akkor oda lehet pchiologus kellene.


2013. márc. 28. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy szex helyett Al Bundy anyósára gondolsz. Önkontrollnak első osztályú megoldás :)
2013. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer priapizmusod lesz.
2013. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!