Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom befojásolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom befojásolni az orgazmusom? Illetve hogyan tudom megtanulni "irányítani"?

Figyelt kérdés
22/L Vagyok, nemrég vesztettem el a párommal 22/F Neki sikerült egyszer kielégítenie mert nem adta fel, de én meg szeretném tanulni hogy akár többször is el tudjak élvezni vagy tudjam szabályozni hogy mikor menjek el, hogy picit hamarabb vagy késöbb. Esetleg erre van valami jó tanács?

2013. jan. 3. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kezded érezni, szólj a párodnak, hogy lassítson, és akkor ellehet nyújtani a dolgot...
2013. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyobb részt a pasitól függ
2013. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hole Hunter ***** válasza:
Nem mindenki képes többszörös orgazmusra. Ha a párod kibírja az orgazmusodat anélkül, h ő is követne, akkor meg lehet próbálni egy közvetlenül utána valót. Ha sikerül, utána már jön a többi magától. Azt is a párod tudja szabályozni, h meddig tartson egy aktus.
2013. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
18/L vagyok. Én soha sem próbáltam irányítani, igazából nem is akartam, mert ha igazán jó, akkor ha el is megyek, egyszer, vagy kétszer, akkor nem lesz gond a harmadikkal sem. Bár ez szerintem csak akkor van így, hogyha nagyon össze vagytok szokva. Nem úgy működünk, hagy nem áll fel, és nem is tudsz többet... Ha te elmentél, a pároddal akkor még folytathatjátok, sőt, ha nagyon ügyes, akkor többször, egymás után, is el tudsz menni, mint minden nő. Hullámszerűen. Az a legjobb... De ezen semmiféleképpen ne stresszlej, mert annál rosszabb lesz, aztán a végén még élvezni sem fogod. Sok sikert! :)
2013. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!