Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zaklat a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zaklat a volt barátom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
5 hónapja szakítottunk, az okok mellékesek. A szakítás után nagyon durva helyzet alakult ki, verekedéstől kezdve minden volt. Utána folyamatos volt a hívogatás telefonon, sms-ek hada, illetve megjelent ahol én és nyílvánosan ment a cirkusz. Senkinek nem kívánom azt az időszakot. És a végén már feljelentéssel is fenyegettem az sem használt, mert "jelents fel nekem már úgysincs veszteni valóm". A legjobb barátomat nevezte ki bűnbaknak....és hiába ecseteltem, hogy mért szakítottunk meg se hallotta, csak ezt a bizonyos barátomat vádolja és meg akarja verni. Aztán kb. 2hónapig csend volt, és most megint hívogatott. A fő gond, hogy alkoholproblémái vannak, szóval ha iszik, még másnap is teljesen zakkant, és nem fog fel semmit, nem is tudja mit tesz. Aztán most elvesztette a munkáját, és félek, hogy így hogy otthon lesz mindig, gondolkodni fog meg inni és megint kezdődik. Komolyan félek:/
2013. márc. 28. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
lődd le, aztán ásd el :D
2013. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Plussz, hogy azért sem tudom, hogy kezeljem a dolgot, mert amikor pár napja hívott normálisan beszélgettünk, nem volt semmi gond. Aztán utána kezdte a későbbi hívásokkal megint mondani, hogy mért mentünk szét, hogy volt stb. Az se egoldás hogy nem veszem fel a telót mert akkor begurul és félek hogy megjelenik személyesen :/
2013. márc. 28. 21:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Első:D Amúgy nem vagyok ilyen brutális de komolyan gondolkodom rajta, hogy meg kellene veretni. Mert a feljelentéssel szart nem érek, sőt attól csak még jobban bekattanna. De ez sem megoldás, hogy nem lépek semmit, csak rettegjek, hogy mikor jelenik meg, a legjobb barátom is tart tőle mert már a kocsiját megrongálta, stb... :/
2013. márc. 28. 21:34
 4/7 ASOT ***** válasza:

Azért előtte nézz meg pár helyszínelős sorozatot, hogy felkészülj arra, hogy mennyi mindenre oda kell figyelned h ne találjanak rád, hogy ne hagyj nyomot.


Persze amúgy valakire rá kell kenni, nehogy az legyen hogy ő a hibás vagy ő is, semmit ne reagálj semmire se telefon se sms se semmi, ne találkozz vele kerüld el ahogy csak tudod, és vigyázz nehogy sakkban tartson az alkohollal.

2013. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy férfikísérő szerintem nem ártana, aki meg tudna védeni.
2013. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős ez a pasi?
2013. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
37 éves
2013. márc. 29. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!