Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom zaklat, fenyege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom zaklat, fenyeget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandoan zaklat telefonon, sms-ben.Azzal fenyegetődzik h. felhivja a mostani barátomat, mert ha vele nem vagyok akkor a mostani barátommal se leszek...nembirom már, és nem akarom elvesziteni a mostani párom miatta :-(((((((((
2009. nov. 8. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mond el a mostani barátodnak hogy mit csinál. Ha olyan akkor le fogja állítani. de ami még fontosabb ha szét akarna szedni titeket, nem fog hinni neki.
2009. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Szard le.Mi olyat tudna mondani a jelenleginek,hogy széjjelmenjetek?Meg cserélj számot.
2009. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Öld meg!
2009. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Küld el anyjába és mond el a mostani barátodnak.
2009. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszike az eddigi válaszokat is.

Azt akarja hogy találkozzak vele, beszélgessünk...egyszerűen nem fogja fel hogy ennek már lassan 1 éve vége.Mindenképp elmondom a jelenlegi barátomnak.

Lehet még véleményeket, tanácsokat irni.Köszi

2009. nov. 8. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Szia

én azt mondom h ha megérdemli h találkozz vele, h ha nem olyan ok miatt szakítottatok, ami miatt félsz tőle v ilyesmi, akkor találkozz vele, vagy egy forgalmasabb helyen mondjuk egy park v akármi, v hívj el titokban egy barátot aki h ha látja h durvul a helyzet üvöltözés akármi v esetleg ütés... közbe tud lépni és letudja állítani a tagot, ha a beszélgetés után nem hagy békén ne hagyd annyiban menj el a rendőrségre és tegyél feljelentést nehogy bajod essen ebből. Hát én ennyit tudtam mondani remélem hasznos volt és remélem minden rendbe jön az életedben:)

17F

2009. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

üsse ki a mostani barátod a pics.ába.

ráfér az ilyenre a verés

2009. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike.Hát azt hiszem találkozom vele,és ujra elmondom neki hogy köztünk többet nem lehet semmi.Nagyon remélem végre felfogja mert az már durva lenne ha a rendőrséghez kellene fordulnom.
2009. nov. 8. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Te sem tanulsz a hibáidból, ha még mindig azt hiszed, hogy a szép szó elég lesz.
2009. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!