Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit képzel az ilyen magáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit képzel az ilyen magáról?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki rendszeresen beszél cseten egy fiúval. Aztán a fiú kijelenti, hogy hetente csak egyszer fognak beszélni. A lány régen sokat várt, sokat tűrt. Nem járnak, csak barátok.
2013. márc. 28. 22:11
 1/9 ASOT ***** válasza:
Itt nincs joga egyikőtöknek sem felháborodni.
2013. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha csak barátok akkor nincs időhöz kötve,hogy mikor beszélhetnek
2013. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha barát csinálna ilyet azt sem nyelném be

miaz hogy megszabja, hányszor beszélünk? a barátság nem arról szól, hogy akkor írunk, amikor jólesik? vagy el lennék tájolva?

milyen "barát" az olyan, akit egy héten csak egyszer lehet keresni...és ha már kereste, de utána lesz sz@rban az illető és kéne segítség? akkor "bocs de már írtál a héten" - lenne a válasz?

nekem nem kéne ilyen barát, de lehet, mások szerint ez normális, nem tudhatom

2013. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert eddig milyen gyakran beszéltek?
2013. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a lány így járt.
2013. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
majd hogy nem napi szinten. de mi az hogy a héten x. napon? Ez olyan mintha a testvérem azt mondaná, hogy csak kedden beszélünk. :/
2013. márc. 28. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé kérdező?
2013. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ilyent csinálni ha nem nagyon van miről beszélgetnünk. Amúgy is, nem feltétlen jó az ha minden nap beszéltek, kisebb szünetek után mindig jobban esik.
2013. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belé szerelmes, csak az ő gondját szerettem volna megbeszélni vele.
2013. márc. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!