Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok a tapasztalt fiúkra vadásznak, a fiúk pedig az ártatlan szűzlányokra hajtanak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy tévedek, de nekem valahogy ez jött le...

2013. márc. 29. 08:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Ösztön. A fiúk részéről egyszerű megmagyarázni: senki nem akar igazából használt terméket ... (persze a nő nem termék csak ez egy jó hasonlat), csábító az, hogy az a fiú vezetheti be a lányt egy új dologba. A lányok meg ösztönből a domináns hímegyedeket tartják előnyben. De pl nálunk mindketten szüzekvoltunk ...
2013. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ezeket megérteni.

És elég hülyén érezném magam, ha szűz lennék, a pasim meg végig ment már X nőn... Zavarna.

Még jó, hogy az én szüzességem egy szűz vette el. Kitapasztaltuk az évek során a dolgokat, rengeteget fejlődtünk mindketten. A tapasztaltabbakat szeretem, de én is azért tudok, na...xD

2013. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Én egyáltalán nem hajtok az ártatlan szűz lányokra. Nekem nincs időm és energiám ezzel foglalkozni, igazából. Jobban szeretem az érettebb, talpraesett csajokat, akihez nem kell mentőhelikoptert hívni minden kis hülyeségért.
2013. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert ezt vált megszokássá.


Igaz nálam pl az én barátnő 3 évvel idősebb, aki már nem szűz, én pedig még az vagyok(20),de remélhetőleg már nem sokáig ;)

2013. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hajtok ártatlan szűzlányokra.
2013. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elnézést akit megbántottam, tisztelet a kivételnek!

Én csak nem értem ezt , és próbálom megérteni az ilyen gondolkodású embereket :/

2013. márc. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!