Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Meglehetősen nehéz gyermekkorom volt. Franciaországban születtem, apám francia.

5 évesen kerültem ide,amikor a szüleim úgy döntöttek elhagyják Franciaországot. Minden nyáron kimentünk 2 hónapra, rokonokhoz, tanultam a nyelvet, hogy folyékonyan beszélhessem.

12 éves voltam, amikor megláttam anyámat egy másik férfival. Ugyan még kislány voltam,későn is értem, nem is teljesen értettem, mi folyt köztük, de mély nyomot hagyott bennem.

Fokozatosan romlott a viszonyom anyámmal az évek múlásával.Ráadásul mindig apás voltam.És egyke. Senkivel nem tudtam megbeszélni a gondjaimat, zárkózott voltam, nehezen nyitottam mások felé, és barátok nélkül voltam.Három év múlva apáék elváltak, és apám visszament Franciaországba. A gyermekfelügyeletet anya nyerte. Bennem egy világ omlott össze, nem szerettem volna anyával élni, és legszívesebben rohantam volna apához.

De jött az első szerelem az életemben, és már volt kivel megbeszélni a gondjaimat, és könnyebben éltem együtt anyával. Apámmal persze mindennapos kapcsolatban vagyok azóta is. Két hónapja betöltöttem a 18-at. Apám egy repjeggyel lepett meg. Találkoztunk, és felajánlotta, hogy kiköltözhetek hozzá, ha szeretnék.


Teljesen tanácstalan vagyok.

Most itt van egy szerelem, ami 2 éve tart, és megtörtént az, amire mindig vártam. Végre apával élhetnék egy gyönyörű városban.

Anyát, nem mondom hogy minden lelkiismeretfurdalás nélkül, de itt hagynám. Hálás vagyok neki, mert felnevelt,és mert az anyám, de szinte a napi hogy vagy, mit eszel kérdéseken kívül nem beszélünk semmit. Hetente váltogatja a partnereit, és nem szeretnék ebben sok év múlva rá hasonlítani.

Mit tegyek, menjek ki, és kezdjek egy teljesen új életet, új szerelemmel, és új mindennel, vagy csak azért maradjak itt, mert itt van a két éves kapcsolatom? Lehet hogy sok mindenkinek nem tűnik majd akkora problémának, de engem már csak a gondolat is megvisel. Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. márc. 29. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a párodat. Ez lenne a legjobb megoldás. Nem lehetne megoldani? Anyád nem éppen a legpéldásabb nevelésben részesít, de erről nem Te tehetsz.
2013. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a barátod? Mert akkor talán neki is több jö-

vője lenne kint, persze csak ha minden szép és jó a kap-

csolatotokban.

2013. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 év van köztünk. Bennem is felmerült, hogy jöjjön ki velem, de sajnos a szülei sem engednék, ráadásul az anyagi helyzete sem lendít a dolgokon!:(
2013. márc. 29. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ennyiből nem látható át a kapcsolat a barátoddal,

ezért a leírtak alapján azt mondanám, hogy menj, és kide-

rül, mi lesz a kapcsolatból. Lehet kimegy utánad, amint

teheti... függetlenül az anyagi helyzettől, és a szülei-

től :)


(vagyis én mennék, mintha muszáj volna :) barátnőm után,

ha hívna, akárhová :D)

2013. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) Remélem így lesz, de iszonyatosan húz a szívem Franciaországba és apához, és ide meg szinte csak ő kötne...

Apa őt nem is ismeri, csak hallott róla..de azt mondta mindig, hogy milyen helyes francia fiúk vannak..mintha utalgatott volna...jól át kell gondolnom az tuti:) Köszönöm a segítséget!

2013. márc. 29. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Te már tettél fel itt ilyesmi kérdést, emlékszem! :D


Ezt a döntést neked kell meghoznod! :)

2013. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!