Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges h a push up-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h a push up-os melltartótól fájnak a melleim?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hol fájnak?
2013. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fájhat tőle, igen. Nekem több ismerősömnek is a push up melltartótól fájtak a mellei, amikor elhagyták, megszűnt a fájdalom!
2013. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

akkor szokott fájni a mell ha nő akkor meg nem árt ha picit nagyobb melltartót veszel

2013. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen! Tök egészségtelen. Én nem csak a push upot, de még a merevítőset sem érzem kényelmesnek.
2013. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is fáj tőle a mellem. :( De anélkül viszont nagyon kicsik, így kénytelen vagyok hordani, a fájdalom ellenére is.
2013. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Énis a méretük miatt hordom... :// :)
2013. márc. 29. 15:33
 7/15 LeftBehind ***** válasza:
83%
Kissé OFF,de minek hordtok egyáltalán push-up melltartót? Az egész egy nagy átverés,pont mint egy chipses zacskó - látod,hogy szépen nagy és duzzadt,aztán kinyitod és a fele hiányzik.
2013. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

ne szabjad már meg, hogy mit hordjunk. Egyébként ha ennyire olyan mint a chipses zacskó, akkor semmi gond, mivel mikor megveszed a csipszet tudod, hogy félig levegőt vettél, feltudsz rá készülni ;) A csipszet se a méretéért veszik hanem az ízéért... már ha érted a hasonlatot...

21L

2013. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 LeftBehind ***** válasza:

Ti panaszkodtok annyit,hogy fáj. A másik meg,hogy a zacskót ahogy megfogod,érzed,hogy mennyi van benne....elég sok pofont kéne begyűjteni ahhoz,hogy a melltartókat is így csekkoljam le.

Amúgy bocs,ha sértő volt a kérdésem,csak nem értem ezt a dolgot,lévén én se tömöm ki a gatyámat.

2013. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ritka ha valakinek fáj tőle. És nem ez a lényeg, hogy mosd megfogod- e a csipszet vagy sem, igyis-ugyis megveszed. És mint már írtam, nem a mennyiség miatt veszik a csipszet...
2013. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!