Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges h a push up-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h a push up-os melltartótól fájnak a melleim?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 15:21
1 2
 11/15 LeftBehind ***** válasza:
" igyis-ugyis megveszed" - hát pont ezért nem értem a dolgot. Ha úgyse számít,mekkora,akkor minek vesztek fel olyan melltartót,ami lehet,hogy még fájdalmat is fog okozni?
2013. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Te direkt nem érted meg amit írok?? Nagyon ritka az ha ettől fáj! Nagyon nagyon! Sőt igazából én el se hiszem, hoyg ettől fáj nekik, vagy ha igen akkor az azért lehet, mert túl kicsit vettek, vagy túl szorosra húzták a pántját...mindegy


De egyébkén azért hordjuk, mert magunknak így jobban tetszünk, több az önbizalmunk, vonzónak érezzük magunkat és ezáltal azok is leszünk. NEM a pasik kedvéért hordjuk!

2013. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 LeftBehind ***** válasza:
36%

Elég szomorú,ha valakinek csak attól lesz önbizalma,ha kipárnázza magát,de mindegy,úgyse értettem soha a nőket. Egy pont oda-vissza már mit számít.

Leléptem,csá!

2013. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég szomorú ha egy pasinak csak az számít, h mekkora egy nő melle és mérhetetlenül csalódott lesz ha kiderül, hogy ki volt párnázva és nem is akkora. És akkor még ne hordjuk push-upot.
2013. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van push up-om, de nekem nem fájnak tőle.

Nem lehet, hogy túl szűkre kapcsolod?


Az enyémen hátul 3 ilyen izé van, ahova be tudom akasztani a kis fém karmocskákat, így tudom szabályozni, mennyire legyen bő.

2013. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!