Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mosolygott a buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolygott a buliban ilyen szerelmesen, boldogan rám egy lány, akivel spontán smároltam csak úgy és hagyta magát, ha én sok lány által ki voltam már gúnyolva, rondának nevezve?

Figyelt kérdés
De volt már más lánynál is, hogy olyan furán nézett rám, mintha bejönnék neki, pedig én állítólag csúnya fiú vagyok, legalábbis folyton szeretnek megalázni ezek a tipikus szép, de belül semmi típusú lányok.
2013. márc. 29. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert tetszeel neki.
2013. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné.


"Tipikus szép, de belül semmi lányok" <- Aha, nekik akkor biztos az ízlésük is annyira rendben van, hogy kifinomult, és nem büszkeségből aláztak meg, meg hogy ők legyenek a menő csajok, hanem alapjuk is volt rá. XD Hát ez jó! :D

2013. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végre kapott f@sza, jó minőségű holland cuccot. :)
2013. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez volt az első csókja.
2013. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem látott a sok piától.
2013. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pl a legtöbb barátnőimnek tetsző fiút nem találom jóképűnek, nekik mégis tökéletesek, istenként áradoznak róluk. valakinek pont te vagy az "isten", ezt ilyen nehéz elhinni?
2013. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csókold meg legközelebb is, csak most aztán vidd ágyba ám! :)

vagy ha normálisabb, akkor hívd randizni MOST! :)

2013. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos jól csókolsz. Kellemesen csalódtak.
2013. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!