Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tabu vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tabu vagyok a legjobb barátjának? És szerintetek ribinek tartanának ha összejönnék vele?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akivel egy buliba csókolóztam ,de összekaptunk valamin és végül nem jöttünk össze.Neki a legjobb barátja nagyon tetszik és szerintem én is neki .. 19/L
2013. márc. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok,de én eleve nem jönnék össze haverjával. És szerintem ő(k) sem veled,vagy velem,tudod nekem sem kéne a barátnőm volt pasija,vagy majdnem pasija. Szerintem ők is így vannak ezzel,hacsak nem taplók.
2013. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugodtan, elvégre a másik gyerekkel nem voltál együtt.
2013. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy buliba csók ilyen értelemben nem számít, szóval simán.
2013. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hat ne kapkodd el de szerintem osszejohetsz vele. a masik srac mondjuk valoszinu ribinek fog tartani, de az meg kit erdekel :D majd megemeszti
2013. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapjáraton tabu az ilyen
2013. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RaZeR1912 ***** válasza:
Miért érdekel hogy minek tartanának hiszen az a fontos hogy te minek tartod magad úgy éled az életed ahogyan te szeretnéd ebbe csak annak lesz beleszólása akinek te meg fogod engedni
2013. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!