Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Legjobb barát húga tabu?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok, a tesóm legjobb barátja pedig 20. Tegnap voltunk náluk(én most találkoztam vele elsőnek..) és gondoltam bejelölöm facebookon,ha már egészen elnevetgéltünk együtt. Miután bejelöltem írt nekem, és tök jót beszélgettünk. Ma én írtam neki.. nagyon bejön a srác. Szerintetek lehet esély rá, hogy tetszem neki? Vagy na a korkülönbség, esetleg zavarná hogy a legjobb barátja húga vagyok?
2012. nov. 22. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne tabu? :) Ha számára az, akkor elég éretlen...
2012. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A korkülönbséggel nincs semmi gond. És nem is tabu. Csak ne romoljon meg miatta a barátság.
2012. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na igen. Én sosem másztam volna rá a legjobb barátom húgára. Pedig elég csini kis csaj volt. Ma meg már egész gyönyörű nő... De ma is úgy gondolom hogy nem másznék rá. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban mintha az én húgom is lenne.

25F

2012. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Exbarátnőm húga tabu?
2012. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Exbarátnő lánya (aki nyilván nem tőlem származik) tabu?
2012. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!