Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz a szemembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz a szemembe?

Figyelt kérdés
A nagy Ő... tudja, hogy szeretem... de azt állítja, hogy túl jó vagyok hozzá.. ha találkozunk direkt felém se fordul, csak a szeme sarkából néz. ha mással beszélek bámul, és vigyorog, mint egy vadalma.. ha ránézek, néha odapillant, de nem tud mélyen a szemembe nézni.. ha elmegy mellettem szintén nem néz sokszor a szemembe.. nem tapasztalatlan, szóval ez kizárva... több nővel is volt "dolga" és nem is ilyen mai 16-20 éves... én annyira szeretném, ha legalább a szemembe nézne... mit tegyek?
2013. márc. 29. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tiszta, nem egyenes, rejtőzik.
2013. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

túl jó, mi? ehh....

ilyen nincs. még a legsötétebb pillanataimban se mondtam azt senkinek, hogy "túl jó vagy hozzám"

2013. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó neked :)
2013. márc. 29. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
ez most lényegtelen. ez a túl jó vagy hozzám dolog és a szemkontaktus keresése önbizalomhiányra utal. jó sokra. hogy mit tegyél? semmit. hogy miért? mert nem tudsz. ezt az egészet magában kell lejátszania. ha az van amit mondom. én első körben erre gondolok.
2013. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát hogy a fenében nézzen a szemedbe?!

[link]

2013. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Jaaaaj ez durva!! :D A szemeim szépek és egyállásúak, amennyire én annak látom :D De köszi, jót nevettem :D

2013. márc. 29. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak fél bevallani!:)
2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!