Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan pasi, aki tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasi, aki tipikus nagymeno miert bamul majdnem 2 even keresztul egy csajt?

Figyelt kérdés
2 eve csapta nekem a szelet, de en lekoppintottam. Azota rengeteget latom, hogy engem bamul, pedig azt a hir jarja, hogy elegge nofalo.
2013. márc. 29. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert nem kaphatott meg.
2013. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mert nem is olyan nagymenő:D
2013. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De, hidd el, az! Minden csaj oda meg vissza van erte.
2013. márc. 29. 19:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet azon tűnődik hogy Téged akar-e jobban vagy a következő segijkét.


Hát általában a segijkét.

2013. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez a világ legnagyobb átverése. Én is pont ilyen vagyok. Szerintem az a helyzet, hogy téged szeret igazán. Ez a "nőfaló" stílus egy álarc. Élvezi, hogy rajonganak érte de a többi lány nem különösebben érdekli. Szerinted miért csak bámul? A többihez odamegy mert tesz a fejükre de tőled tart kicsit, mert szeret.
2013. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ott a válasz a kérdés kifejtésében ;D


Nagyon jól tetted, hogy nem álltál be a sorba!

2013. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Es megis miert tettem jol? Szoval azert bamul, mert nem kapott meg??
2013. márc. 30. 10:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem estél - szerint! - hanyatt az ő szép mosolyától, hanem valószínűleg inkább az érdekelt, hogy milyen ember. Ő ezt későn vette észre (és meglepődött, hogy nem vagy olyan lány, mint a többi, akit egy mosollyal megvett), és most próbál vigasztalódni. Kevés sikerrel.

De nem tudom, csak tippelek. Egyikőtök sem én vagyok.


Szerintem vennie kéne a bátorságot, és személyesen megkeresnie téged. Azzal, hogy vágyódik, csak magát keseríti (meg közvetve egy rakat csajt). Az már más kérdés, hogy az eltelt két év óta ő változott-e, tehát meg tudna-e maradni melletted, ha összejönnétek.

2013. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozik hogy ez az a száj amit még muszáj... :))


Egyébként én nem nagyon tanácsolom jobb az ilyen kúrógépeket kerülni mert előbb utóbb félrelépne ha összejönnétek. Aki ennyire ilyen módon él ritkán változik meg radikálisan. Persze ő is lesz egyszer házas de a f!sza kis megcsalások elég sanszosak. Keress mást!

2013. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 9-es hozzászólóra ne hallgass, nem is ismeri, lehet csak futnak utána a csajok, de neki pont nem ezek kellenek. Attól, hogy egy pasi után futnak a csajok, még nem biztos, hogy lator. Nekem volt olyan ismerősöm, akit imádtak a nők, de le se tojta őket, kinézett egyet, és ha összejöttek csak az volt neki, senki más. Hűségesebb mint bármelyik ismerősöm, talán épp ezért döglöttek a nők iránta, mert ettől is egyedi volt, hogy nem kacsingatott se jobbra se balra.
2013. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!