Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akitől levegőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyopárvirág kérdése:

Van egy fiú, akitől levegőt is alig kapok, ha meglátom, de úgy érzem, elérhetetlen, viszont kezdek érdeklődni egy másik srác felé, aki talán tud a létezésemről, de most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megőrülök az első számú jelöltemért, és a másik sem érdekel annyira, csak kezdem úgy érezni, végre kellene olyan pasi, aki foglalkozik velem, abba kellene hagynom a vágyakozást. Mégis úgy érzem, ezzel megcsalom azt, aki ha egy terembe lennénk bezárva, ketten, akkor sem venné észre, hogy ott vagyok. Akkor a másik lehet, hogy csak azért érdekel, hogy el tudjam felejteni az előbbit? Már egy éve belé vagyok zúgva, pedig még csak nem is beszéltünk. Aki újonnan keltette fel az érdeklődésemet, már más. Ismerem a tulajdonságait, tudom milyen, sokat hallottam róla. Legjobb barátnőmmel ismerősök.
2013. márc. 29. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Bea vagy vagy Noémi ?
2013. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

?

Egyikőjük sem.

2013. márc. 29. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéltél vele, ha annyira tetszik?
2013. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
borsodi vagy?
2013. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pótléknak akarod használni a másik szerencsétlent, te lotyó.
2013. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem borsodi vagyok, és azért nem szerettem volna vele beszélni, mert nagyon félénk típus vagyok. Mindenki azt mondja, hogy úgy sem veszíthetek semmit, de nekem igen is megalázó volna.

Utolsó válaszoló, tudod, éltem már meg sok dolgot, és tudom magamról, hogy a jelző, amit használtál rám, nem illik rám. Másrészt pedig egy szóval is említettem, hogy közeledtem a másik felé? ;) De azért jó, hogy neked ez jött le. Mindenesetre köszönöm az őszinte megnyilvánulást! :)

2013. márc. 30. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Megalázó volna beszélni vele??? :O

Miért is? Így persze, hogy "elérhetetlen"...

2013. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!