Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 srác: 1-osztályomba jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 srác: 1-osztályomba jár nagyon jó fej és nagyon tetszik.2- ő eggyel felttem jár ő is jófej de ő meg túlzotan komoly még is bevalota az érzéseit és tesz értem valamit de ő nem tetszik annyira mint a másik srác most melyiket válaszam? :S

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
1.
2013. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a másik tesz is érted valamit, válaszd őt. Szerintem a komoly fiú többet rejt magában, mint az 1-es. Tehát a 2-est válaszd.
2013. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-1 na S.O.S. én ezt már nem birom sokáig
2013. márc. 20. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
1.
2013. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyik hajlandó volna korrepetálni nyelvtanból...
2013. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
drága utolsó kommentelő lóf*szt a szádba amikor napokat sír az ember nem a helyesírására koncentrál de tudom h most nagyon menő vagy ja nem
2013. márc. 23. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Napokat sírsz, mert nem tudsz két srác közül választani? Hány éves vagy, 12 netán?
2013. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na jó elnézést csak kicsit ideges voltam...de most már lenyugodtam :DD köszönöm mindenkinek a választ:D na így már megfelel a helyesírás?:D
2013. ápr. 3. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:

A mondatokat nagy betűvel kezdjük, és az írásjelek után szóközt használunk. A smiley pedig nem számít mondatvági írásjelnek. A központozáson volna még mit javítani, és néhány vessző is elfért volna. De mindettől függetlenül, láttam már rosszabbat is.


Amúgy meg tényleg ne rínyálj ezért. A fiúból elég sok akad, elég ha csak körülnézel itt a GYIK-en hányan keresnek párt maguknak. Szerintem válaszd azt, amelyik hajlandó küzdeni érted. Hiába tetszik valaki, hogyha belsőleg semmit sem képes felmutatni azon kívül, hogy "nagyon jó fej" akkor megette a fene.


Azt még mindig nem mondtad meg, hogy hány éves vagy :)

2013. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D
2013. ápr. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!