Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha bejön a jó idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha bejön a jó idő, mennyire fogtok lengén öltözni, hogy a pasik felfigyeljenek rátok?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok megmutatni?
2013. márc. 29. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
végig szaladok a buszmegállóban pucéran ha jü idő lesz :D
2013. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a karom.

De én inkább az őszt és a tavaszt szeretem ruha ügyileg, mert ilyenkor lehet a nőiesebb darabokat felvenni. Pl. szoknyát harisnyával. És akkor a lábam is látszik, meg nem is. Nagyon jól lehet a ruhákat kombinálni.


Nyáron a nagy melegben sajnos nem válogathatok. Úgy öltözködök, hogy az nekem komfortos legyen. Akkor feszélyezve érzem magam mert izzadok, és igyekszek világos ruhákat húzni, abban meg látszik az izzadságfolt :S

2013. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nyáron gondolod? hát 40 fokban tuti nem leszek beöltözve miniszoknya, rövid nadrág kis topp nálam ez a menő nyáron meg gondolom mindenkinél aki nem akar meg sülni :D

20L

2013. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ribi, hogy ezért figyeljenek fel rám.
2013. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bratilla ***** válasza:
100%
Nem azért öltözök lengén, hogy felfigyeljenek rám, hanem hogy ne süljek meg :/ Bár ha nyárra is ilyen marad az időjárás.. :D
2013. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már nagyon várom a jó időt, ruha, szoknya, ... bugyi nélkül, a szokásos lengeség, hogy érezzem egész nap a szabadságot...
2013. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gabi741!


Kevés!, egy kicsit több fantáziát kérlek!

2013. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt mutatom meg, amit szerintem nyilvános helyen illik és ami szép, amivel elégedett vagyok. Tehát nem hordok túl dekoltált felsőket, nem veszek fel cicanacihoz rövid derekú pólót stb. mert szerintem ilyet nyilvános helyen nem illik hordani. Szeretek ízlésesen öltözködni.


Egyébként idén valószínűleg nagyobb lesz a skála öltözködés terén, ugyanis fogytam pár kilót és még remélhetőleg fogok is, így egyre inkább elégedettebb vagyok az alakommal. Ami biztos, hogy idén gyakrabban fogok szoknyát, ruhát hordani, mint régebben. Persze csak akkor, ha végre jön már az a jó idő. :))

2013. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Yonnahu!


Melegben, nem.

Mint már írtam...

2013. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen kedvem van, és mennyire van meleg. Én nem "megmutatom" a dolgaimat, mert nem a kirakatba szánom. Akárhogy is öltözök fel, az hót ziher, hogy nem a pasik kedvéért teszem. Két lábam van, ami elvisz A-ból B-be, és ha 40 fok van, akkor rövid nadrágot fogok felvenni, és ne az én problémám legyen már, hogy xy szexuális értelmet magyaráz bele.
2013. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!