Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon bejön nekem, de eléggé megbántottam január végén azóta hozzá sem szóltam. Szerintetek ha megint megpróbálkozok lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Még januárban összevesztem vele és elég durván leoltottam k*urván kívül elmondtam mindennek, mert annyira felbosszantott... Szerintetek mit lehet csinálni ha még akarok tőle valamit?


17F



2013. márc. 24. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez a hajó elúszott. nem csodálom , hogy a lánynak esze ágában sincs veled összejönni, ha már egyszer mindennek elmondtad..hol lenne a bizalom meg a tisztelet, meg a megbecsülés....áhh
2013. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Első lépésként szólj hozzá. Ha elküld a f*szba, akkor várj még pár hónapot.
2013. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de január óta már vártam egy párat...


első: szerinted esélytelen, hogy megbocsásson?

2013. márc. 24. 16:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Tanulj tiszteletet és önuralmat, meg egy kis alázatot.

Kérj tőle őszinte bocsánatot. Aztán meg fogod látni...

2013. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy igen hatásos és mindent elsöprő bocsánatkéréssel még lehet esélyed nála. De ne maradjon el az sem, hogy tudod jó nagy idióta voltál és beismered, hogy hibáztál.


Ha szerencséd van, akkor erre jön egy ilyesmi válasz:


"Nem, igazad volt hülyén viselkedtem. Mellesleg én is szeretem az idióta pasikat."


Ha ez elmarad, akkor nincs több esélyed.

2013. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. ha magamból indulok ki akkor nagyon nagyon nehezen bocsájtanám meg ha valaki ilyen lekezelően viselkedne velem..a lányt nem ismerem.
2013. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát kösz az eddigieket...

Nem tudom, azóta minden másodpercben ezen kattog az agyam és már nagyon elegem van belőle... mármint a helyzetből


Már arra is gondoltam, hogy csak odamegyek és beszélgetek vele mintha mi se történt volna, de igazából ötletem sincs, hogy most mi lenne a jó döntés... :SS

2013. márc. 24. 16:32
 8/13 anonim ***** válasza:
agy neki muníciót ;)
2013. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
megint első vagyok. a lehető legrosszabb ötlet ha úgy teszel mintha mi sem történt volna.. ebből hogy tudja meg szegény lány , hogy bűntudatod van, hogy megbántad, hogy egy f@sz voltál és ki akarsz békülni!!!????
2013. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
tod amikor a tenyeredbe szelentesz és az orára szorítod
2013. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!