Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Várjam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Várjam, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik... Várj! Olvasd végig! Ez nem olyan lesz, mint a többi 813802436845 ilyen kérdés. :D

Szóval. Ez a srác a padtársam. Nagyon aranyos, mosolygós. Sokszor beszélgetünk órán (lehet fújni, hogy inkább figyeljek oda, de ő is, meg én is jó tanulók vagyunk, és csak ilyen könnyű órákon pl. ének, rajz stb.. beszélgetünk.).

Az a baj, hogy nagyon kiismerhetetlen. Egyszer nem szól hozzám, rám csapja az ajtót. Másszor megkínál a csokijából, rágózik, és megkérdezi, hogy kérek-e, kinyitja nekem az ajtót. Egyszerűen ingadozó lelkiállapotú. :D

Most nem tudom, hogy komplexusa van azért, mert szemüveges, vagy mert apukája lelkész, vagy mittudomén, vagy csak egyszerűen furcsa..

Azt gondolhatja, hogy "nem lehetséges, hogy tetsszen nekem, ilyen nincs!".. ?!

Szóval a sztori a következő:

Sokat mosolyogtam rá, nevettem a viccein stb.. Alap. :D

Ő viszonozta ezeket. Majd egyik napról a másikra bunkó lett. Aztán újra kedves, újra bunkó. Szóval elegem lett ebből. Órán hülyültünk a barátnőmmel, és egy másik srácról írtam neki levélkéket, hogy elmegyek vele moziba, stb. Én marha! Azt hittem, hogy féltékennyé tudom tenni.. Amikor azt akartam, hogy elolvassa a kis levélkéket, akkor szándékosan nem olvasta el, akkor meg már nem akartam, hogy lássa, akkor egyszerűen belenyúlt a tolltartómba, és kivette a kis papírfecnit. Elolvasta. Azt hiszem, nagyot csalódott bennem.. Ezért "bejelentettem" neki, hogy tetszik nekem. Persze csak burkoltan. Egyik órán egy levélkében megkérdeztem, hogy tetszik-e neki XY. Erre ő azt válaszolta, hogy nem. Erre én: "Ha ő nem tetszik, akkor nekem hogy lenne már esélyem?"

Nagyon csinos az a másik lány, ezért gondoltam így. Ekkor én annyira égtem, meg kicsit adrenalin túltengésem volt, remegtem, mint a kocsonya, hogy az osztály lambériáját pásztáztam, és észre vettem, hogy 3 db rajzszög bele van szúrva. Részletkérdés. A barátnőm elmesélte óra után, hogy amikor elolvasta, akkor mosolygott, és elpirult.

Az "esemény" óta semmi. Néha hülyülünk még, tök természetesen viselkedem vele. Viszont múlt héten, kedden, nem mentem suliba, mert fellépésem volt. Előző este hülyeségből írtam a barátnőmnek, elköszönéskor, hogy puszilom XY-t(a fiút).. Erre ő másnap elmondta neki!! Én nem gondoltam komolyan, de mégis megtudta. Fölhívott a barátnőm szünetben, és közölte, hogy megmondta neki. Elvileg ő csak elpirult, és mosolygott. Én meg hallottam a telefonba, hogy a háttérbe a fiúk "húú"-ztak, meg az egyik srác(a legjobb barátja a fiúnak, fölismertem a hangját)azt kiabálta, hogy: "Halloooooood, XY, éppen ...-val(én) beszél a Dóri!" Még hallottam, hogy visszaszól neki, hogy "Hülyeee!" - és elröhögte magát.

Szóval. Ez történet.

Azóta találkoztunk, beszélgettünk, kicsit feszengett mellettem, amikor törin egy könyvet kellett néznünk..

Meg hallottam múltkor,amikor a barátnőmnek mondtam, hogy bírom a felzselézett hajat() és mostanában mindig felzselézi, meg tiszta finom illata van. Mármint a srácnak. :D

Áhh.. Nem tudom, hogy mi legyen ezután. Hogyan tovább?

Várjak, hogy kezdeményezzen? Vagy hagyjam a francba?

Segítsetek.. :(

Bocsi, kicsit hosszú lett. :/

L/14



2013. márc. 29. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyu.Csináld azt, hogy a kis papírfecniden azt kérdezed hogy " én is tetszem neked?" Erre válaszolnia kell, vagy igennel vagy nemmel, és akkor nincs ez a helyzet ami most van :)
2013. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a fiúk már csak ilyenek... sztem be jössz neki, hívd el dumálni a szünetben, mond meg, h kedveled, és ,hogy reméled, hohy viszonozza stb
2013. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

áhh..

első: oké. megpróbálom. :)

lehet, hogy megint úgy fog remegni a kezem, mint az első levélkénél.. vagy 5x áthúztam a szavakat, mert összekevertem a betűket. :D


második: ez is jó tipp, csak szerintem vagy kiesne a helyéről a szívem, vagy extázisba esnék. elképzelem a szitut..

-Szia! Figyelj, gyere egy kicsit, kérdezhetek valamit?

" eszméletlenül helyesen rám mosolyog"

- Mi az? - mondja ő. Közben még minig űűűberhelyesen mosolyog.

~elájulok vaagy vörös fejjel azt kiáltom, h "Hagyjuk" és a vécébe rohanok..~ xd

ez lenne kb. ezért sztem az első. de ott is ki fog ugrani a szívem. meg benne van a pakliban, hogy nem válaszol,de hát m1. próba, szerencse ;)

2013. márc. 29. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
huh... a felénél egy kicsit elvesztettem a fonalat, biztos nagyon aranyos lehetsz. Na aztán csak HAJRÁÁÁ!!!
2013. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, köszönöm. :)
2013. márc. 30. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!