Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kezdeményezzen, nő vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdeményezzen, nő vagy a férfi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A nő adhat jeleket, de a kezdeményezés maradjon a férfi dolga! 41/N
2012. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan fiatal vagyok még, de kicsit "maradi", szeretem ha egy férfi kezdeményez, azonban nem csinálok problémát abból, ha ehhez meg kell adni a kezdő lökést.

Ha egy férfi nagyon nem akar lépni, akkor megteszem én az első lépést, akár annyival, hogy elmondom nekem mennyire szimpatikus ő. A többi rá marad. :)

2012. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Én is szeretem ha férfi kezdeményez, pont ahogy az első írta. Volt már, hogy nem vártam meg míg lép a másik hát szép kis papucs "férfit" fogtam ki, ebből lehet látni, hogy mennyire bátor valaki és mennyire egyéniség.
2012. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
49%
Szerintem ha a fiúnak tetszik a lány,akkor az kezdeményezzen..kedveskedjen,legyen figyelmes,hazakíséri stb..és ha utána lát a nő felöl viszonzást akkor már megteheti az első "komolyabb" lépéseket..:)a nő semmi féleképp ne kezdeményezzen mert az a férfi dolga..esetleg adhat arra utaló jeleket, vagy megpróbálhatja felkelteni a férfi figyelmét,ha így nem sikerül,akkor ha komolyabb dolgot csinálna kellemetlenül érhetné..
2012. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A nő mindenekelőtt adjon tényleg egyértelmű jeleket, pl. csábos mosoly, intenzív érdeklődés a másik iránt, fizikai kontaktus, ha van rá lehetőség (pl. váll megérintése). Aztán ezek után kölcsönös szimpátia esetén jobb esetben lép a férfi.

Viszont ha nagyon egyértelmű a vonzalom a férfi részéről, de az is, hogy habozik, akkor szerintem az sem gáz, ha a lány lép. Nem muszáj konkrétan randira hívni a fiút, de megjegyezheti, hogy nagyon unatkozik, és nincs semmi programja a hétvégén, stb....

2012. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Hú, bakker. Egyértelmű, hogy a pasi kezdeményezzen. A házimunkánál meg már egyenjogúság van? Ott, a mosatlan felett meg már ne kezdeményezzen TV nézést? :))
2012. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet én is maradi vagyok,de szerintem kezdeményezzen a férfi...
2012. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A nő adhat jeleket, hogy tetszik neki a férfi, tehát ne viselkedjen hűvösen vele, mosolyogjon, legyen nyitott, de a férfi kezdjen el udvarolni és ne fordítva. Egy nő épp azért nő, mert meg kell hódítania az erős férfinak.
2012. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Nah kedveseim, én aztán annyi jelet küldtem, hogy a Nasa nem küld annyit és nem jött semmi válasz, Kénytelen voltam a kezembe venni az irányitást, de csak egy lépésre volt szükség, mert amint ez az én férjem észrevette, hogyirányitani akarom a dolgokat, felébredt és folytatta.

Az a meglátásom, hogy úgy szép és okos, ha egy férfi kezdeményez, az én pélűm csak erősítí a szabályt!

2012. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

"A nő mindenekelőtt adjon tényleg egyértelmű jeleket"

Te nem vagy komplett! Ezek nem tudatos "jelek". Akkor mégis hogyan várod el??


"szerintem az sem gáz, ha a lány lép."

Pedig gáz! Ilyet csak a b.aszatlan k.rvák csinálnak. Utálatos mikor egy lány nyomul!

2012. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!