Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk, férfiak hogyan viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk, férfiak hogyan viszonyulnak az indián-lányokhoz?

Figyelt kérdés

Nem indiai, Indiánlány!



Szóval fiúk, ti elfogadnátok egy ilyen tipust?


2013. márc. 29. 20:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akikre azt mondják az amerikaiak,hogy rézbőrű?

Hát,olyat még életemben nem láttam élőben.

Állítólag van különbség a népcsoportok tagjai közt,mint indaiai,indián,kínai,Japán,Mongol,Afrikai stb stb.

De szerintem nem származás kérdése a megítélés.

Legalábbis nálam semmiképp.Ha kedves,őszinte,rendes lánynak ismerem meg,és külsőre is el nyeri a tetszésem,akkor kelleni fog.Ha viszont nem,akkor lehet felőlem akármilyen hercegnő,vagy jöhet akárhonnan,akkor se fog kelleni.

Tudom,hogy sok háború,népírtás oka volt a népek közti különbség,mint bőrszín,vallás,világnézet.De én nem tartom ezt értelmes dolognak.

De lehet túl szűk látókörű vagyok,de nem érdekel,én így élem az életem,ahogy én akarom,és nem mások elvárásai,vagy mások értékrendje szerint.

2013. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
de legyen modern és városias, vagy úgy is jó ha szabványszerű? (öltözék, fonott haj, tollak stb)
2013. márc. 29. 21:07
 13/18 anonim ***** válasza:
Mint azok a lányok, nők hozzám, ki sátorban lakik.
2013. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Olyan fura, hogy az Afrikai nemzetiségeket mindig egybesűrítik simán afrikaira. Míg az ázsiai és európai népeket szépen külön tiudják választani,
2013. márc. 29. 21:13
 15/18 anonim ***** válasza:
Élőben csal egy pár ilyem lányt lattam,de azok nagyon tetszettek 24f
2013. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Uff a magy Manitu segítsen a indián nőre az D
2013. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokan el fogadnák úgy mond különlegesség.
2013. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen nagyon szépek. :)
2022. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!